Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Irhatom a konyvbe az en nevemet?

Irhatom a konyvbe az en nevemet?

Figyelt kérdés

Szeretek irni,es egyszer kiszeretnek adni egy konyvet.

Ha mondjuk a konyvbe az en nevemet irom,akkor az nem lesz baj?


2014. jún. 23. 15:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Dehogy!Milyen témájú könyvet írsz?
2014. jún. 23. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem igazán értem a kérdést.

Petőfi összes versei fölé akarod írni a saját nevedet? Na azt nem lehet. De ha te írsz valami, akkor mi mást akarnál írni szerzőként? Álnevet persze lehet használni, de ezt nem számítva, mégis mire gondolsz?

2014. jún. 23. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Úgy érted, abból állna a könyv, hogy tele van írva a te neveddel?


Hát lehetni lehet, de hogy ki fogja megvenni...

2014. jún. 23. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

ugy ertem,hogy mondju leirok egy tortenetet es a foszereplo mondjuk en lennek,a sajat nevemmel.

Azt csak igaztortenetbe irhatom le,marmint eletrajz?

2014. jún. 29. 01:38
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha ezzel a helyesírással írod, akkor tökéletesen mindegy. Őszintén szólva, nem is értem, hogyan merült fel benned ez a kérdés. A saját könyvedbe azt írsz amit akarsz.

Lőrincz L. László pl. alacsony, túlsúlyos, kopasz. A könyveiben pedig magas és jó képű. És?

Még akkor sem követsz el semmiféle hibát, ha a könyvet úgy állítod be, mintha az életed igaz története lenne, s egy fia szó nem igaz belőle.

2014. jún. 29. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!