Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen az Erzsébet tábor?

Milyen az Erzsébet tábor?

Figyelt kérdés
Aki volt Zánkán, tudna mesélni? A helyről, meg hogy milyen a part...
2014. jún. 23. 18:24
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia :)

Nekem nagyon bejött, sok volt a program és jók.A kaja is elég jó, és a szállás is szupi.

2014. júl. 28. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ.:)
2014. aug. 3. 18:25
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Igaz, hogy 2014-es kérdés, de aki/k esetleg jönnek a mostanira (2015), azoknak mesélhetek.c: Már 2x voltam, mind a 2 felejthetetlen volt. Igaz, én Fonyódligeten voltam. Faházban voltunk, közel az ebédlőhöz. A kajára a legtöbben panaszkodtak, szerintem nagyon is finom volt! Az, aki ahhoz van szokva, hogy a szobájában 1000% tisztaság van, és semmi por, annak nem ajánlom. A szobák elég tiszták, de van amelyik nem a legjobb. A jobb oldali faházak ablakai a sínekhez közel vannak, így éjszaka kicsit zavaró, de egy-két éjszaka és megszokod. A part tiszta, közel van, viszont a vízben vigyázni kell, mert a kagylók és apró kövek (mivel elég sok van) megvághatják a lábad. Ha pedig beteg leszek esetleg, van egy orvosi épület, ahova bezárnak (mi ketrecnek hívtukxd). Közülünk egy ember lett beteg és minden nap vittünk virágot az ablaka alá:D Szóval elég jó a tábor, ha jó emberekkel, barátokkal mész, én idén is megyek, peace and luv everyone. :3
2015. jan. 16. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Nemetde válasza:
Elég jó hely mi is megyünk most amikor elsőnek voltunk éjfél ordibáltunk a lányoknak. Csak az maradt meg hogy az egyiket Almànak hívták ja és le szedtük az ajtót
2021. júl. 9. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!