Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért mindenki az átlagosért...

Miért mindenki az átlagosért van oda?

Figyelt kérdés

Nemrég nézegettem itt gyakorin olyan kérdéseket, hogy szép vagyok-e. Mindenki a teljesen átlagos hosszú barna hajú,barna szemű,tömegcikk ruhájú,1 kiló vakolatos,divat számokat imádó,szolibarnított lányokért van oda. És akinek meg mondjuk a rock tetszik, vagy vörös hajú, vagy emo, vagy mit tudom én, azokat lefújjolják. Rám is mindenki azt mondja, hogy ronda vagyok, pedig örülök, hogy nem vagyok tömegcikk, kék a szemem, fehér a bőröm,szőke a hajam, elvont dolgokat szeretem, meg a japán dolgokat. Akkor most ezért vagyok "ronda"? Mert más vagyok?

Akinek nem inge ne vegye magára.

15/l


2014. jún. 24. 04:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Rengeteget hozzád hasonló lányt ismerek. Most akkor te is tömeg cikk vagy?
2014. jún. 24. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Küldj egy képet :P
2014. jún. 24. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem érted, Első?

Ő különleges! Hisz 15 éves! :)

Egyébként hidd el, hogy te sem vagy más, cak egy átlagos tini.

"elvont dolgokat szeretem, meg a japán dolgokat." Úgy érzed, ez különleges?

2014. jún. 24. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Egy szóval sem mondtam, hogy különleges vagyok. Tisztában vagyok vele, hogy nagyon sok olyan ember van mint én. De ez nem tömegcikk. Most őszintén. Nektek a tömegcikk szóról a japán,anime,otaku stb. szó jut eszetekbe.? Nem hinném
2014. jún. 24. 15:20
 5/5 anonim ***** válasza:

A stílustalanság is stílus. Nekik az a stílusuk. Egy igazi férfi azt szereti, ha a nőnek véleménye, saját stílusa van és nem minden fenntartás nélkül áll be valamelyik "csordába" legyen az a szolizós divatszámot hallgatósoké, vagy akár az anime-fan-oké.

Amúgy meg szerintem mindenki különleges a maga módján, én is annak érzem magam, és másokat is annak tartok...

17/l (nem szolis, meg nem animés lány, hanem simán én. eklektikus ízléssel megáldva)

2014. júl. 18. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!