Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért mond nekem ilyeneket a...

Miért mond nekem ilyeneket a barátnőm, hogy sohasem lesz nekem fiúm?

Figyelt kérdés
Olyan rosszul esett tőle. De lehet igaza is van, mert eléggé visszahúzódó, csendesebb típus vagyok, és nem nagyon tudok barátkozni sem, és nem vagyok az a társaság közepe típus. Nem is járok el bulizni, nem cigizek és nem is iszok. Nekem fontos a tanulás, de emiatt is megkaptam már jó párszor a magamét.. Meg hát amilyen fiúkat látok manapság, de tényleg! Még én se viselek rózsaszín holmit, hát még egy fiún mennyire borzasztóan néz ki.. Azt sem tudom, miért van mindenki oda-vissza a kigyúrt fiúkákért, meg a kockahasért és ilyesmikért. Azért eléggé elrettent ez az egész, hogy valószínű, hogy nekem sohasem lesz párom, pedig egyszer jó lenne igazán szerelmesnek lenni. Persze nem sírok, hogy jaj nekem nincs pasim, majd ha lesz, akkor lesz, egyszer hátha. :)
2014. jún. 24. 17:24
 1/3 A kérdező kommentje:
18/L vagyok. (:
2014. jún. 24. 17:25
 2/3 anonim válasza:
Nem baj ha visszahúzódó vagy! :) Egy fiú valamikor úgy is így fog szeretni.És 1 jó tanács:soha ne foglalkozz olyannal aki rosszat mondd! :)
2014. jún. 24. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Nem akarom leszolni a baratnodet , de az ilyen nem is barat! Mindenki azt hiszi hogy a fiuk a konnyu nocsjeket szeretik pedig NEM!

Es kulonben is ez nem verseny , hidd el ertekes vagy es jo vagy ugy shogy vagy ! Aki szeret az magadert szeret! Nyugodj meg ! ;-)

2014. jún. 24. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!