Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy tudnek hizni?

Pánczél kérdése:

Hogy tudnek hizni?

Figyelt kérdés
Arrol lenne a szo abba kene segitenetek vagyis legalabb otleteket adni h hogyan tudnel legalabb 20kg felvenni amit izomma at tudok alakitani..17evesen nem allapot h cerna vekony vagyok..186cm magas vagyok es csak 60kg...nagyon szeretnek meghizni mar probaltam mindent:/.. vagyis amit mondtam spanok..ettem 2 honapig mar annyira zsiros kajakat h mar az egezszegre karos..teli zabalom magam mielott lefekszek de ugy h majd a rosszul let elkap.. segitsetek mar kerlek titeket :(

2014. jún. 24. 23:09
 1/5 anonim ***** válasza:
2014. jún. 24. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Gondolod ha felszedsz 20 kilo zsirt, akkor majd abbol hipp-hopp izom lesz?


Nem zsirra kell hizni. Kezdj el edzeni, sportolni, rendesen kajalni. Egyebkent meg sok embernel ez genetika, majd megvaltozik. En ilyen koromban mint te 193 centi voltam es 68kg korul. Most meg orultem hogy le tudtam jonni 100kg-ra :)


38F

2014. jún. 25. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
nem gondoltam arra h ha felveszek 20lg az pik pak izom lesz..azert irtam h amit at tudok alakitani izomma :) piicit figyelj oda mit olvasol :)
2014. jún. 25. 10:57
 4/5 anonim ***** válasza:
Zsirt nem lehet izomma alakitani.
2014. jún. 25. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Zsírból valóban soha nem lesz izom. Két különböző szövet. Nem is zsíros kajákkal kell tömni magad, hanem gondolkodni. Edzeni kell, hogy fejlődjenek az izmok, és valamiféle sporttáplálkozást követni. Többféle elmélet van, a legelterjedtebbet mondom: body.builder.hu alapismeretek és sárga kapszula.
2014. jún. 25. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!