Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ellophatták vagy elveszhetett...

Ellophatták vagy elveszhetett az igazolványom?

Figyelt kérdés
Mi a valószínűbb, utazás közben Bp-en kilophatták a táskámból a igazolványtokomat minden igazolvánnyal, bérlettel, vagy valószínűbb hogy kicsúszott? Mert az mp3 is mellette volt, és az ott maradt. Kellhet valakinek diákigazolvány, lopnak ilyeneket? Abban reménykedek, hogy kiesett és akkor még visszaküldik.
2010. jan. 4. 18:38
 1/4 anonim válasza:
hát szerintem az nem kell senkinek vagy csak valaki hülyeségből egyszerűen csak izgalmasnak tűnt neki lopni. vagy nem vigyáztál rá..)
2010. jan. 4. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
szerintem sem lopták el de azért ne reménykedj h visszakerül még hozzád egyszre mert kicsi rá az esély h egy normális ember találja meg
2010. jan. 4. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
SAJNÁLLAK!!! én segítenék neked!!!!
2010. jan. 4. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Tökmindegy, hogy elhagytad vagy ellopták, elbúcsúzhatsz tőle. És mindenképp jelentsd a rendőrségen, legyen papírod róla, mert különben simán megbüntetnek amiért nincs.
2010. jan. 6. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!