Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Gamer számitógépben segitség?

Gamer számitógépben segitség?

Figyelt kérdés
Szeretnék venni egy gépet kb 90000ft-ert tudnátok nekem mondani pár ötletetmiet vegyek előre is köszönöm
2014. jún. 25. 06:08
 1/5 anonim válasza:

90000Ft-be nem fér bele egy jó gamer pc.I3-as gépet lehet kapni ennyiből hd4600 graphicsal.Ezzel a régebbi játékokkal el lehet játszani,de nem magas beállításokkal.1-2 éve megjelent játékok , már nem biztos hogy mind futni fog rajta.Egy videókártyát kell hozzá venned később, meg ram bővítést.Én i5-ös proci miatt 110000 ft alatt nem vennék gamer pc-t.Itt egy i3-as konfig:

[link]

Erre számolj rá még 15-25ezer Ft-t kb ha i5-ös procit akarsz.Fontos a hd graphics , ha nem veszel videókártyát erre kérdezz rá bár lehet az mindegyikben van.Ezt nem tudom.És akkor a videókártyát majd később is megvehet.AMD konfigot ,majd más leírja.Én úgy tudom ott erősebb a procisszerba épített GPU, vagyis jobban viszi a játékokat picit.De ha veszel videókártyát erre nem lesz szükséged.Én azt hallottam intelnél erősebbek a processzor magok,mint az amd-nél és a játékok 2-4magra vannak optimalizálva.De ez változhat a jövőben.

2014. jún. 25. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
többen válaszoljatok kérlek sürgős lenne :)
2014. jún. 25. 11:40
 3/5 A kérdező kommentje:

ehez mit szolsz?

[link]

2014. jún. 25. 12:09
 4/5 anonim válasza:

Az a Radeon kártya nem tud többet egy jó amd procis vga-nál.Az i3-ast se sokkal veri.Szerintem akkor maradj az i3-asnál.

[link]

vagy amd konfig.

I3( -as proci még későb is jó lesz egy gyengébb már nem biztos.4.generációsat vegyél hozzá passzoló lappal.

2014. jún. 25. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
és ez a pc-outlet.hu megbizható oldal?
2014. jún. 25. 15:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!