Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Diákmunka az önkormányzatoknál?

Diákmunka az önkormányzatoknál?

Figyelt kérdés
A tv-ben hallottam és az interneten is láttam már, hogy az állam biztosítana munkahelyeket a diákok számára nyárra. Milyen munkákat lehet végezni szerintetek? Azt mondták, hogy olyan szerveknél lehet végezni a munkát, amiket az önkormányzat tart fent. De én nem akarok szemetet szedni az utcán, meg parkokat rendben tartani.

2014. jún. 25. 10:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Miért, mit hittél, diákmunkának kapsz egy irodai melót álomfizetéssel? A diákmunka szaktudás nélkül azt jelenti hogy örülj hogy pénzt kereshetsz.
2014. jún. 25. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
az kérdeztem, hogy milyen munkát lehet végezni. tudtam, hogy nem lesz irodai meló, nem is írtam.xd
2014. jún. 25. 21:25
 3/5 anonim ***** válasza:
én is önkormányzati diákmunkát végzek. Kedves első, igen van irodai meló, én is azt csinálok pff:D
2014. júl. 6. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem akarsz szemetetet szedni? Én annak is örülnék, de nincs rá lehetőségem. Nekem speciel tök jó lenne, besétálnék pl. a helyi oviba/suliba/közösségi házba, aztán 6 órán át el takarítgatnék, pakolnék, festegetnék... Nem hinném, hogy olyan sokat követelnének, a takarításba nem szakadok bele. És kapnék havi 76 125 forintot. Tudom, hogy ez nagyon kevés, de nekem simán megérné, mert nincs semmi pénzem.

Idén még semmiképpen nem kapnám meg a munkát, mert csak 15 éves vagyok, de gyanítom, hogy jövőre sem fogom (már ha indul a program..), mert idén is csak utólag hallottam a lehetőségről, amikor már kiosztották a munkát.... persze a csókosok gyerekinek. Persze, nagyon jó ötlet munkára nevelni a fiatalokat, de akkor adjanak lehetőséget mindenkinek, és induljunk egyforma esélyekkel.

Így mégis hogy tervezzem a jövőmet? Lehetetlen így itthon maradni, de neeeeeeem ne menjek külföldre.... De persze ahhoz is pénz kell, és protekció. Hurrá.

2014. júl. 8. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ilyet, hogy protekció, meg csókosok. Csak az igazi, reménytelen faszok mondanak, már megbocsáss. Ahol én dolgozom, az önkormányzaton, ott egyetlen egy csókos sincs, pl én sem. Pedig 40 ezres város. Hát hogy van ez?


17 / F

2014. júl. 30. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!