Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csináljak ellopták a...

Mit csináljak ellopták a telefonom!?

Figyelt kérdés
Sziasztok voltam lent ma a városban papír ügyeket intézni és 3 17-20 éves ember mondta hogy menyünk már a ház mögé nem akartam és oda rángattak 2x állkapcson vertek 1x gyomron rúgtak! Fogalmam nincs kik voltak de nagyon szarul vagyok ilyenkor mit lehet tenni?
2014. jún. 25. 12:33
 1/10 anonim ***** válasza:
Azonnal rendőrség. Ez nem lopás, rablás.
2014. jún. 25. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Okés akkor már öltözöm is de mit mondjak mégis? kik voltak?
2014. jún. 25. 12:40
 3/10 anonim ***** válasza:

Meg testi sértés -

Melyik városban volt ez?

2014. jún. 25. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Személyleírást kell adni általában

(már ha még emlékszel arra, hogy néztek ki)

Pl. hogy napon barnultak-e, kopaszok voltak-e, magas, alacsony volte- milyen ruházat volt rajtuk

2014. jún. 25. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm hát nem az idén barnultak le... meg nem egy 16 évessel kellene kikezdeni... okés már megyek is!
2014. jún. 25. 12:43
 6/10 anonim ***** válasza:

Réti négerek lehettek

Nem vetted őket észre időben?

2014. jún. 25. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Mondd azt (a rendőrségen) hogy telodon "fontos adatok" voltak meg a típusát ha meg tudod adni, a számát meg ilyenek
2014. jún. 25. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ilyen esetben nem is a telefon a fontos a rendőrségnek, hanem azok elkapása, akik fiatalokat támadnak meg az utcán.

Elképzelhető, nem te voltál már az első, akivel ez ott megtörtént.

2014. jún. 25. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Sziasztok lent voltam tegnap a rendőrségen megadtam az adataim, kérdezgettek hogy kik voltak hogy néztek ki stb...!


És még az nap meg lett mind a 3 illető jelenleg rablás és garázdasággal folyik ellenük az ügy ennek nagyon is örülök a telefonom is meg lett és kiderült hogy tényleg nem az első eset volt! Köszönöm válaszaitok! Ha nem írtátok volna hogy menjek a rendőrségre valószínű nem mentem volna...! nem bíztam benne hogy el kapják őket!

2014. jún. 26. 20:17
 10/10 anonim ***** válasza:
Ez igazán jól végződött a számodra :))
2014. jún. 26. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!