Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Furcsa, nagyon hangos, éles...

Furcsa, nagyon hangos, éles hangú repülő, mi lehetett ez? (többi lent)

Figyelt kérdés
Épp az imént hallottam kétszer is - szóval egyszer elment felettünk, majd visszafele is erre ment - nagyon hangos, nagyon éles hangú repülő zaját. Kint az utcán is, aki épp erre ment felnézett, hogy mi ez, én is kimentem, de nem látni semmit, szóval nem kis repülő volt. Felhős az ég, gondolom elég magasan lehetett. És nem tartott sokáig a hangja. Nagyon hirtelen jött nagy hanggal, aztán ahogy távolodott még pár másodpercig lehetett hallani. Gondolom elég gyors is lehetett. Milyen repülő lehet ez? Mert 100%-ig biztos vagyok benne, hogy nem utasszállító volt. Meg az miért is jött volna vissza 5 perccel később. Nem hiszem, hogy kisebb, magáncélú repülő lett volna, mert az is szokott erre menni, de messze nincs ilyen erős hangja, és nem ennyire gyors. Ha valaki szerint valami földönkívüli izé, az inkább le se írja, köszi :D komolyan kérdezem.

2014. jún. 25. 13:52
 1/3 anonim válasza:
37%
Már pedig én leírom, hogy UFÓ!!! Ufók lteznek!! Nézd csak meg aHír.ma. hu oldalon ;)
2014. jún. 25. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Jo, benne van a pakliban, hogy leteznek, de ez most nem ufo volt :DDD
2014. jún. 25. 14:03
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Én tudom pontosan!

Ha rendes hajtóműves, turbinás repülők mennek feletted, tudod amelyik csíkot húz XD

Na ez egy olyan, amelyiknek még a régi propelleres légcsavarja van!

Nekem szerencsém volt, és tiszta égen itt ment egyszer, és olyan világháborús bombázónak nézett ki, kb olyannak látszott, mint a csíkot húzó, de most már más célokat szolgál, nem mint régen.

+a flightradar24.com oldalon ha ráközelítesz a lakhelyedre, sárgával jelzi a repcsit, mintha egy GPS lenne, csak repülőbe, ha ráklikkelsz a repcsire, minden adatot kiír róla, magasság és stb. és kép is van róla és ilyen légcsavaros volt.

2014. júl. 27. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!