Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen nevet adnátok ennek a...

Milyen nevet adnátok ennek a blognak?

Figyelt kérdés

Egy fiúról, Nickről szól, akinek meghalt az apja, És anyukája nem bírna ott maradni, abban a házban, ezért elköltöznek. Anyukája kap egy munkát, a fiú pedig találkozik Emilyvel, és rájön, hogy ő volt kiskorába a legjobb barátja, akit 10 éve nem látott, és azért költöztek el, mert apja kapott egy jobb állást. Egymásba szeretnek, és járni kezdenek, minden tökéletes, amíg a csajt fel nem veszik egy 700 km-re arrébb lévő egyetemre. Ekkor megint el vannak szakítva egymástól, mert Nick meg az ottani egyetemre megy.

Tudom kicsit sablonos meg minden, de előre is köszi a címeket.



2014. jún. 25. 17:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Sajnos nem tudom milyen nevet adhatnál neki, de én szívesen elolvasnám. Majd küld át a linket, ha már megvan a blog :)
2014. jún. 25. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

talán:

szerelmihálózat

Végtelen szerelem :)

2014. jún. 28. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!