Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lesz a Date a Live-nak 3. évada?

Lesz a Date a Live-nak 3. évada?

Figyelt kérdés

2014. jún. 26. 17:04
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Most lett vége a 2. évadnak, még csak az 1. évadnál tartok, és nem láttam a 2.évad végét. De ha lesz is akkor is maximum csak jövőre. Szerintem ne mostanára várd a 3. évadot, (ha lesz) mivel évente szoktak kiadni 1 évadot (általában), de ha lesz igény rá akkor mindenképpen lesz. Most jelen pillanatban még senki nem tud semmit.

Ez a kérdésre maximum jövő nyárra kiderül :)


Remélem haszons választ tudtam adni.:D


(bocsi hogy ilyen zavarosan fogalmaztam meg, de szerintem a lényeg ki vehető belőle.) :D

2014. jún. 27. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

De semmi para mert idén jon ki a movie :)

amihez nagy reményket fuzok :D

2015. ápr. 20. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Nagyon remélem hogy lesz! És remélem Kurumi többet fog szerepelni, a 2. évad elég lapos volt de az Encore rész marha jó! Várom már a filmet is.
2015. júl. 2. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 animerajongo válasza:
Ezek az adatok szerint idén jelenik meg a harmadik évad [link]
2015. dec. 7. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
utolsó IMÁDLAK. megmentetted az életem T_T <3 <3 <3
2016. febr. 1. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Bocsi hogy itt kérdem de valaki nem tudná elmondani hogy a date a live nak a 3.évadára hol tudok rátalálni?
2016. aug. 3. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 TofiX válasza:
Bocsi skacok de már 2018 vége van de én sehol sem találom a 3. évadot. Ti már megtaláltátok? Ha igen valaki linkelnénekem?
2018. okt. 25. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

a Date a Live harmadik évadja ma jött ki!! (2019 01.11)

Állítólag még a magyar felirat fordítás alatt van, de még nem tudni hogy indavideón ki fogja feltölteni. (1 héten belül fel lesz töltve az első rész.)

2019. jan. 11. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!