Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek vannak olyan...

Szerintetek vannak olyan fiúk, akiket meg lehet bármikor ölelni, anélkül, hogy bármi komoly lenne köztünk?

Figyelt kérdés

Szóval létezhet olyan, akikhez csak hozzá bújik az ember(természetesen lányként), ha épp nincs senki?

Annyira még nem vagyok kiéhezve a szeretetre, szóval a privátoktól kíméljetek :D


2014. jún. 27. 20:35
 1/5 dirtboy ***** válasza:
persze hogy vannak
2014. jún. 27. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
és azt honnan tudom leszűrni, hogy ki ilyen és nem érti majd félre?
2014. jún. 27. 21:19
 3/5 dirtboy ***** válasza:

onnan hogy barát nem pedig csak haver,elviekben egy barátot elég jól ismer az ember tehát tudnod kell.


ha nem tudsz ilyen embert a barátaid sorában akkor sajnos neked nem jutott ilyen,ettől függetlenül vannak a nagyvilágban.

később még persze lehet ilyen ember a barátod de évekig tart míg valaki olyan baráttá válik hogy ismered mint a tenyered.

2014. jún. 27. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszod :) úgy látszik nekem tényleg nem jutott ki nekem ilyen, bár sose kérdeztem meg egyiket se, hogy megölelhetem e, látod még azt se tudom, hogy ez a fiúnál magától jön vagy a lánynak kérni. Remélem találok ilyen barátot, aki ilyen:D
2014. jún. 27. 22:22
 5/5 A kérdező kommentje:
egy kell kimaradt a lány szó előtt
2014. jún. 27. 22:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!