Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van itt valaki aki termeszetfo...

Van itt valaki aki termeszetfotozassal foglalkozik?

Figyelt kérdés
lehet hobbi , vagy szakmabeli ... legyzi irjatok le milyen ez a szakma,hobbi... en is probalkozom es nagyon tetszik... nem gondolkodtam meg komolyabban rajta csak (csak 14 vagyok) ti mikor keztetek?

2014. jún. 27. 21:09
 1/3 anonim ***** válasza:

Kizárólag természetfotózásból itthon egészen biztosan nem fogsz megélni, szóval legfeljebb hobbi szinten, vagy más témában profi fotósként, amellett hobbi szinten tudsz ezzel foglalkozni. Esküvőfotós vagyok (ebből élek) fotózok sok minden mást is, néha természetfotózom is, de általánosságban elmondható, hogy ez erősen a gazdagok sportja. Egy rendes teleobjektív félmillió forintnál kezdődik, de egy komolyabbat 1,5-2M körül kapsz. Ismerni kell a fotózni kívánt élőlényeket, akár évekig küzdve egy-egy fotóért, megfigyelni Őket, tudni mikor és hol tudod úgy lefotózni, ahogyan még másnak nem sikerült stb...


Ha elkezded azzal csak jól járhatsz, de ne várj tőle sokat, mert ebben csak lassan lehet fejlődni és sok idő mire egy olyan szintre eljutsz ahol már esetleg pozitív megerősítést is kapsz.

2014. jún. 27. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Koszi :D
2014. jún. 28. 09:13
 3/3 anonim válasza:
Szia! Én a természetfotózást hobbiból csinálom és nagyon tetszik!:) küldesz privátba a képeidből én is küldök ha gondolod!:) 15\l
2014. jún. 29. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!