Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Magyarországon kapható e ez...

Fodor Piroska kérdése:

Magyarországon kapható e ez az újság: Il mio Chiaccherino speziale gioelli?

Figyelt kérdés

2014. jún. 28. 11:37
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem hiszem.

De szerintem - nem tudom, Magyarországon hol laksz -, ha bemégy egy nagyobb újságos boltba (esetleg postára), ahol idegen nyelvű újságok is vannak, és mondod, hogy te ezt szeretnéd, megrendelik neked. Persze drágább lesz mint Oo-ban, és késni is fog (mármint az oo-i megjelenéshez képest).


Mindenesetre próbáld meg! Ha nem megy, még járható lehet az oo-i kiadótól való megrendelés.


Azt, hogy hogyan kell fizetni velük tudod lejátszani, ha megrendeled (akár újságosnál, akár postán) tuti előre kell fizetni, és időben le kell mondanod, ha nem akarod tovább.

Mivel elég különleges kiadványt keresel, senki nem fogja vállalni a kockázatot, hogy a nyakán marad.


Esetleg van még egy megoldás: oo-i (vagy olyan országbeli, ahol a lap megjelenik) ismerősödet kéred, hogy vegye meg és pár havonta küldje le neked.

2014. jún. 30. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi szépen!

Gyöngyös mellet lakom,voltam újságosnál azt mondák nézzem meg a neten :(,de nem igazán találtam lehetőséget ahonnan rendeli tudnék! Hát igen kéne egy olasz ismerős!De azért köszönöm!

2014. júl. 2. 09:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!