Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit kérjek a 13. születésnapomra?

Mit kérjek a 13. születésnapomra?

Figyelt kérdés

Van TVm, Tabletom, okos telóm, mp3-am, egy nagy kamaz könyvem, CD-m, DVD-m, meg ilyenek. Az ilyen sminkek, arcpakolás, meg szépészeti kellékek nem érdekelnek! Ja és állatokat nem kaphatok!

Légyszi normális válaszokat írjatok mert 4 nap múlva lesz a szülinapom!


2014. jún. 28. 20:45
 1/5 anonim válasza:
Elkényesztetés level "Mit kérjek még?".
2014. jún. 28. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Esetleg valami élményt. Mondjuk közösen a családoddal - olyasmit, amiben mind részt vesztek, már ha neked is élmény velük lenni.

Lehet ez egy közös ebéd/vacsora egy olyan helyen, ahol eddig nem jártatok, vagy amit mindenki kedvel. Vagy élő kijutós játékban részt venni együtt, vagy valami, ami érdekel, és az élményét megosztanád másokkal. Ha úgy érzed, hogy inkább kimondottan magad számára szeretnél valamit, akkor is kereshetsz/kérhetsz valami élményszerű programot, olyan területen, ami érdekel.

2014. jún. 28. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
- saját metró az iskolától a házatokig
2014. jún. 28. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm 2. válaszoló a tanácsot! Ez jó ötlet!

Ami pedig az 1. és a 3. válaszolót illeti direkt kértem, hogy NORMÁLIS válaszokat írjatok, mert nekem ez FONTOS! Úgyhogy nemtudtatok volna az unalom űzés gyanánt esetleg mást boldogítani????? Annyira nem bírom az ilyeneket! És egyáltalán nem vagyok elkényeztetve!!

2014. jún. 29. 14:52
 5/5 anonim válasza:
Azt észrevettük :3 . Komolyan gyakorikerdes.hu -ra van szükséged, hogy kitaláld mit kérj születésnapodra? Hova tart a világ...
2014. jún. 29. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!