Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Teljesíthetném? Hogyan?

Teljesíthetném? Hogyan?

Figyelt kérdés

Szeretnék 'tanàrkedvenc' lenni. Az ofőmnek szeretnék a kiskedvence lenni.

A másik, hogy szeretnék úgy viselkedni, mármint olyan 'diktátorosan'

, mint a Szent Johanna Gimiből a Szatmáry Kinga.


2014. jún. 28. 22:00
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
pfff... lődd le magad
2014. jún. 28. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Kétszer egymás után, hogy biztos legyen a végeredmény...-.-
2014. jún. 28. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nyalj be neki tövig
2014. jún. 28. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
STRÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉBER!!!!!!!!!!!!!!
2014. júl. 10. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
És ha stréber vagyok, akkor mi van?? :P
2014. júl. 12. 08:09
 6/9 anonim ***** válasza:
Azert, mert igy kevesebb idot toltesz a barataiddal, tobbet a tanarral es egy ido utan ez a barataidnak se fog tetszeni. Legyel kituno, de azert maradj laza, nem az szamit, hogy a tanar szeret-e, hanem hogy te legyel sikeres. Ink. az osztalytarsaiddal legyel joban! :)
2014. júl. 12. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

A tanárokkal sokkal jobban el tudok beszélgetni..és igen..már szóltak a barátnőim, hogy többet beszélek a tanárokkal, mit velük..de ennek van oka..sokáig sorolhatnám..de itt az egyik:

Van 1 csopink, ahova azokat az embereket rakják be, akikkel együt vagyunk, abból kitiltottak, és nem tudom miért. Azután tudom az 1ik barinőm facebook jelszavát, beléptem és elolvastam, amiket írtak...rengeteg programból kihagytak...filmezések, közös séta, stb. és még elég csúnyán ki is beszéltek. Ezek után meg nem csodálkozzanak.

2014. júl. 17. 21:57
 8/9 anonim ***** válasza:
De akkor se a tanárokkal dumálj! Barátkozz az osztályból más lányokkal, vagy a fiúkkal! Egy veled egykorú sokkal jobb barátod tud lenni, mint egy tanár!
2014. júl. 18. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ja és mondd meg nekik elég kifejezően, ha bármi problémájuk van veled, azt face to face mondják!
2014. júl. 18. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!