Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ez most mire utalhat? :O

Különlegescsajszi kérdése:

Ez most mire utalhat? :O

Figyelt kérdés
A napokban vettem észre azt a jelenséget magamon,hogy mintha nekem is össze lenne nőve a szemöldököm,és a páromnak is össze van! Ugye hogy nincs köztünk semmiféle rokoni szál? Mert én ilyet még nem láttam! A családfakutatást még nem próbáltam! A távoli rokonaimat sajnos egyiket sem láttam még élőben,így nem is ismerem őket,még csak nem is beszéltem velük! A párom nemrég mondott valamit,hogy az apja összejött valami ..... ....... , (most nem írnám ki a nevét) és a párom azt mondta ezután,hogy durva is lenne,ha mi meg rokonok lennénk.. de ehhez nem szóltam hozzá akkor semmit! A tesóit meg az unokahúgait nagyjából ismerem,de ennyi! Én már nem értek semmit,hát azt sem tudtam magamról korábban,hogy nekem is enyhén(mert szerintem enyhén,ha jól látom) össze van nőve a szemöldököm,mivel volt,hoy sokáig nem szedtem,és most sincs szedve! Bár nem hinném,hogy rokoni szál fenn állna,de ez a "nekem is össze van nőve a szemöldököm picit" elég furcsa! Vagy csak mindössze génhiba,azaz Ádám & Éva miatt van ez? Tehát mint írtam fentebb is,hogy most sincs szedve,és ha este hazajön a párom,akkor említsem meg neki? Vélemény,esetleg tanácsok? Hülyeséget nem kérek! Előre is köszi.
2014. jún. 30. 18:18
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Az én ismerőseim között szinte mindenkinek összenő a szemöldöke ha nem szedi, ez egyáltalán nem ritka.
2014. jún. 30. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Értem. Akkor mindenkinek az egész világon? Akkor nincs is olyan,hogy nincs valakinek összenőve a szemöldöke? Szerintem meg az utóbbi a nem igaz! Már ne haragudjatok,lehet kombinálok,de jobb félni,mint megijedni! Meg akkor miért nem szerelmes belém,mert lehet,hogy rájött valamire és undorodik? Bár igaz,hogy akkor lehet nem simogatna és nem ölelne át esténként,bár sosem tudni kiben mi lakozik! Meg amúgy már lehet ő is látta,hogy össze van nőve! Meg azt hogy lehet kivizsgáltatni,hogy most x és y rokonok-e ? mert ezt feltétlen meg kéne tudni,nehogy aztán majd gyerek legyen,és akkor már nem lehet visszafordítani a dolgokat!
2014. jún. 30. 18:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!