Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Normális az, hogy a hónapban...

Normális az, hogy a hónapban nincs egy szabad hétvégém sem?

Figyelt kérdés
0-24 órás ügyfélszolgálaton vagyok,és nincs valami olyasmi hogy legalább egy szabad vasárnapom kellene legyen a hónapban? A szabadnapjaim hétköznapra esnek,de ugye ez változó...
2014. jún. 30. 22:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Én ápolóként ugyan ebben a cipőben vagyok.12 órás nappali és éjszakai műszakok.Sosincs szabad hétvégém mert mindig belelóg valamelyik műszakom.Nincs ilyen munkatörvény ami szabad hétvégét ír elő.Főleg nem 24 órás munkarendben dolgozóknak.
2014. jún. 30. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
é úgy olvastam hogy egy hónapban legalább egy olyan pihenőnap kellene legyen,ami vasárnapra esik...
2014. jún. 30. 22:59
 3/3 anonim ***** válasza:
Jól olvastad kérdező. Így van. Havonta legalább egy hétvégi pihenőnapnak kell lennie, csak ugye ez a munkáltatókat nem érdekli, ha szólsz akkor meg legközelebb már nem is kell menni
2014. jún. 30. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!