Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek létezik ilyen?

Különlegescsajszi kérdése:

Szerintetek létezik ilyen?

Figyelt kérdés

Szerintetek van olyan,hogy gyógyíthatatlan beszédhiba?

Mert tegnap olvastam egy bulvár oldalon ajánlásként,hogy ezt olvastad már címként,hogy egy pár nem mer már évek óta,(pedig igazán benne lennének már a korban,sőt,talán az utolsó éveik vannak már hátra,hogy valaha is legyen gyerekük,mert a leendő anyuka már 36 éves,a leendő apuka pedig 37)gyermeket vállalni,mivel az asszonynak elég súlyos beszédhibája van,és retteg,hogy majd a baba is olyan lesz! Vagy ez nem örökletes ? És a beszédhiba mitől alakul ki? Én nagyon sajnálom a párt,és még azt olvastam,hogy különböző szakemberekhez járkálnak jelenleg is,hogy biztos nem lesz olyan a gyerek,mert a nő azt nagyon nagy kudarcnak és szégyennek élné meg,nem akarja,hogy a gyereknek is olyan rossz élete legyen,mint neki,és igaza is van! Meg még az volt benne,hogy a nőnek elég pokol az élete emiatt,mert az anyja sosem vitte őt a testvérével(fiú) logopédushoz,most meg már késő is,mert felnőtt korban elvileg fizetős,és azt meg nem engedhetik meg maguknak! Hát ez is ledöbbentett,és átérzem milyen rossz lehet! És szerintem is,itt az anyja a hibás,szerintem az ilyen anya nem is érdemelte meg,hogy gyereke legyen,én legalábbis nem tudnék ilyet tenni a gyerekemmel !! Egyébként nem magyar párról van szó,ugyanis ők angolok! Vagy kamu és figyelemfelkeltés volt az egész cikk?? Bár nem hiszem! Szerintetek mi lesz a párral? És szerintetek sok ilyen ember van? És számít ez valamilyen fogyatékosságnak ? Köszi a válaszokat,és hogy elolvastátok!


2014. júl. 1. 14:45
 1/7 anonim ***** válasza:

Mindenkinek elég a maga baja. Először old meg a sajátod, aztán a másikét. Hiszen a mások dolgában okosabb mindig az ember, mint a sajátjában.

Az meg miért érdekelne hogy x városban y emberke válla-e gyereket? Itt Magyarországon is sokan felteszik a kérdést, anyagiak véget. Vállaljunk már felelőséget magunkért, és ne másokat hibáztassunk. Ezért nem érdemes bulvárt olvasni, egy házaspár magánéletéhez mi közöm? Tudok rajtuk segíteni, hogy értemet verjek a fejükbe? Legközelebbi cikk meg majd a bulvárban: Átmerjek menni az úttesten? Mert nagyon lassan megyek, és félek, hogy az autók elütnek....

Amúgy egy undorító cikknek tartom amit leírtál.

36 évesen is az anyát hibáztatja. Hát ezen most sírjak vagy nevessek? Sokak gyerekkorába van kivetnivaló. De mindenki a saját életét éli, vagy nem éli, de akkor egyszerűbb a szűlöőket hibáztatni. Ez magában nem egy érett felnőtt gondolkodás. Mert az anyám, ezt meg ezt tette velem... Mással, meg mást tett,vagy épp nem tett.

2014. júl. 1. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
És ha most rólam lenne szó ?? -.- Dögöljetek meg!! Soha többet nem írok ide,majd én megoldom a problémámat!!!
2014. júl. 1. 15:35
 3/7 A kérdező kommentje:
és nem tudom milyen gondolkodással vagy te,és ha a te gyereked lenne ilyen,miért,te nem vinnéd orvoshoz,hagynád,hogy úgy maradjon,és egész életében szégyenkeznie kelljen ??? Szánalmas p.csa vagy l.tor !!! -.-Ennyi ésszel szabad lábon !!!-.-
2014. júl. 1. 15:37
 4/7 anonim válasza:

Nem írsz ki több kérdést? :)


http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__rokoni-ka..


Ma: 16:01 ... ezt pedig 14:45-kor írtad ki :D

Te dolgod, de amúgy a központozás ilyen bonyolult?

2014. júl. 1. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha rólad lenne szó? Ugye nem gondolod, hogy bárki gyerekvállalása az én döntésemen múllik? Ez egy viccbe is beillene.
2014. júl. 1. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha az emberekből ki akarod csikarni, hogy sajnáljanak, az megint egy betegség.
2014. júl. 1. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem értelek, miért kellene hogy érdekeljen, hogy x-el mit tett az anyja? Hogy ezért vállaljon-e gyereket? Ha veled történt volna? Más határozza meg a sorsodat, hogy utána legyen kit hibáztatni, csak magadat ne? Ha két ember véleményét megkérdezed, és ellentéteset mondanak, akkor mi lesz? Megkérdezel egy harmadikat, mert az előző kettő a hibás a te éledetért? Ha akarnak gyereket lesz, ha meg nem akkor úgyse, vagy tartsunk szavazást róla a szabó pista kocsmába, mert ennyire a szívügyünk?
2014. júl. 1. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!