Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A punkok és a raszták milyen...

A punkok és a raszták milyen kapcsolatban vannak?

Figyelt kérdés
és a skinheadek meg a raszták?
2010. jan. 5. 21:44
 1/8 anonim ***** válasza:
én raszta vagyok és hát a skinheadek nem nagyon szeretnek:Da punkokról fogalmam sincs úgy általánosságba, de van pár punk ismerősőm és velük jóba vagyok
2010. jan. 5. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

énis raszta vagyok. és hát Jah nem nagyon bírnak a skinheadek, de igazság szerint én se őket, az elveik miatt.


a lépcsőházunkba meg lakik egy punk gyerek, mármint nem a lépcsőházba lakik :D egy panelba lakunk. vele egész jóba vagyok, néha behívom, meg ha van pénze ő is engem, csak elég csóró szegény.

2010. jan. 6. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat, csak azért kérdeztem, mert én is raszta hajat fogok csináltatni, és azért jó előtte tájékozódni.

Mellesleg a skinheadek nekem sem szimpatikusak az elveik miatt.Miskolci vagyok és itt rengeteg a skinhead, nem is mondom miért...

2010. jan. 6. 13:48
 4/8 anonim ***** válasza:
8%
Hát passz igénytelen lecsúszott tróger alkesz tarháló proli mind a kettő. Se punkot se rasztát nem láttam még egyetemi diplomával céges BMW-vel öltönyben járni. De a saját hányásában fetrengeni már nem egyet.....Így sztem jó a kapcsolatuk.
2010. jan. 6. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
első válaszoló vagyok és az utolsónak csak annyit üzenek h az írásodból nekem egyből az jött le h semmit sem tudsz a rasztákról... egyébként elég érdekes h az összes raszta ismerősőm nagyon jó tanuló és nem egy jár egyetemre... de te biztos jobban tudod
2010. jan. 6. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
100%
raszták alkoholisták? pff. okos gyerek lehetsz :O
2010. jan. 7. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%

raszta barátnőimmel simán össze haverkodtunk a deáktéri punkokkal...(: jóarcok...

a skinheadek meg a raszták...nem egyszer kötöttek belénk...

2010. márc. 7. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

A skinhead-eknek meg meg kell mondani, hogy menjenek csak vissza a gyökerekhez és gondolkozzanak el azon, hogy honnan és miből ered a skinhead ideológia vagy, hogy fogalmazzam. Azt kell nekik mondani, ha képesek felfogni valamit is, hogy hallgassunk ska-t :D egyikőnknek sem tetszenek ezek a dolgok amik itt vannak, de nem a külföldiekkel és más vallásúakkal van a baj, csak nem látnak a dolgok mögé, mer eleve elromlott a mozgalmuk.


A punkokkal kilehet jönni :D bírják a rastákat meg fordítva is szerintem, hisz így született a Punky Reggae Party :)


Az egyik előttem szólónak meg: sok diplomás, tanult rasta van, amúgy nem az a lényeg, hogy egy vagyont keressenek és BMW-vel mérgezzenek az orrod alá.


Na béke.

2011. febr. 22. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!