Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valaki tud hasonló animét?

Valaki tud hasonló animét?

Figyelt kérdés
A barátom szokott animét nézni és gondoltam én is megnézek eggyet,ez a death note volt,annyira megtetszett a film hogy az összes részt megnéztem,az a kérdésem hogy valaki mondana hasónló animéket?

2014. júl. 2. 01:37
 1/4 anonim ***** válasza:

Ao no Exorcist

Röviden, tömören arról szól, hogy van egy eleinte átlagos srác, kiderül róla, hogy az ördög gyereke, de ellenben az a célja, hogy megölje az apját. Érdemes megnézni, szerintem nagyon jó kis anime.


Sword art Online

Röviden arról szól, hogy egy virtuális mmorpg játékba ragadnak az emberek, és ki kell jutniuk, úgy hogy az összes főszörnyet megölik, 99 szint van, de eközben a játékosok is fejlődnek. Viszont ha meghalnak a játékban akkor a való világban is meghalnak. Érdemes megnézni ;)


Attack on Titan

Szerintem az egyik legjobb anime, ha nem a legjobb a maga műfajában, órjások ellen harcolnak, de nem akárhogyan, nem pazaroltak a megható, szomorú és véres pillanatokkal, brutálisan jó lett, a 850 években játszódik, ezt még érdemes tudni, bár említik is :D


Mirai Nikki

Kicsit elborult, pszicho thriller anime, története eleinte kicsit furcsa, de a végére minden tisztázódik, röviden, 12 ember harcol azért, hogy istenné váljon, érdemes megnézni.


Elfen Lied

Vér, brutalitás, fantasy ami ezt az animét jellemzi, jó történet, és szerethető karakterek, röviden, egy lány/nő megszökik egy laboratóriumból, de ez a labor nem egy szokásos labor, itt mutánsokhoz hasonló nőken kisérleteznek. Szóval a túlélés, menekülés, amiről szól, viszont nagyon jó kis anime, érdemes megnézni. Szerintem egy nagyon jó kis anime.


Btooom!

Túlélés a javából. Ez egy ízig vérig túlélő anime, ledobják a játékosokat egy szigetre, és 8 szerkezetet kell megszerezniük, hogy kijussanak a szigetről, de ezek a szerkezetek radarként funkcionálnak, és ezeket úgy lehet megszerezni ha a másik embert megölöd, de erre kapsz rendesen felszerelést, Érdemes megnézni, harc, szerelem, küzdelem az életbenmaradásért, érdemes megnézni.


Log Horizon

Hasonló a fent említett Sword art Online-hoz ez is egy mmorpg- túlélő anime, annyi különbségel, hogy ha meghalsz a játék közben akkor újraéledsz, de a rendes világ emlékeinek egy részét elfelejted, tehát ha sokszor halsz meg teljesen elfelejtesz mindent. A történet szenzációsan meg lett tervezve az elejétől a végéig. A kétségbeeséstől a folytatásig, nagyon jó kis anime, én csak ajánlani tudom.


High School DxD

Nos háát.. :D Ez a fentiektől jócskán eltérő anime. Ecchi stílusú, de a műfajában szernintem a legjobb. Tökös főhős, aki rendesen perverz, sokszor én jöttem zavarba helyette, de a története is nagyon jó. Ez egy kicsit eltérő a többitől, ez egy teljesen más műfajt képvisel, itt a humor a harcok, enyhe dráma ami még érződik, de nagyon jó.

Szerintem a lányok is nyugodtan megnézhetik, a története miatt. Érdemes ezt is megnézni.


Angel Beat

Humor, dráma, ami nagyon meghatározza az animét, halál utáni életet boncolgatja, nagyon jó kis anime, érdemes megnézni, csak ajánlani tudom. Igazából a történetről nem szerenék annyit mondani, mivel rövid anime, és spoilerezni meg nagyon nem szertenék.



Remélem tudtam segíteni.

Ha esetleg valamelyik megtetszik, és hozzá hasonlóakat akarsz még megnézni írj egy privátot. :)

2014. júl. 2. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Hentai Ouji to Warawanai Neko


ez tök cuki:D (kis szerelmes történet)

2014. júl. 2. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Code Geass

Phantom: Requiem for the Phantom

Steins;Gate

Ultimate Survivor Kaiji

2014. júl. 2. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Tokyo ghoul

Another

Kore wa zombie desu ka

Soul eater

Danmachi

Claymore

Kekkai Sensen

Owari no seraph

2015. aug. 19. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!