Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kapok majd most nyugdíjt?

Kapok majd most nyugdíjt?

Figyelt kérdés
19 éves fiú vagyok, most fejeztem be a középiskolát. Édesapám elhunyt négy éve, azóta kapunk nyugdíjt, de most jött egy levél a nyugdíjfolyosítótól, majd még egy, amit a sulinak kell kitölteni. De nem tudom velük kitöltetni, mivel nem tudom, hogy még felvettek-e... Akkor most mit csináljak, mert valahogy vissza kell jelezni nekik vagy nem tudom, szerintem ezt elég idiótán csinálták meg, mert sokan tovább tanulnak, vagy csak én nem értek hozzá. Ezért kérek most itt segítséget. Várjak a főiskolai beíratkozásig? Mert addig meg nem kapok pénzt... A válaszokat előre is köszönöm!

2014. júl. 2. 10:49
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Meg kell várnod a beíratkozást. Akkor a suli igazolásával visszamenőleg megkapod az elmaradt összeget .
2014. júl. 2. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2014. júl. 2. 12:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!