Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Vendéglátásban dolgozók! Mit...

Vendéglátásban dolgozók! Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
Pultosként dolgozom egy kisebb sörözőben,ahova sok fiatal is bejár. Több mint 4 éve van barátom, és azt tudni kell rólam, hogy világ életemben a fiúkkal jöttem ki jobban, mint a lányokkal, ezért is van az, hogy egyetlen egy lány barátom van. Nyitott és barátkozós vagyok,már már talán túl közvetlen, ennek okán sajnos történtek már olyan dolgok, amiknek nem kellett volna.(Szerelmi vallomások, stb). Persze, tisztában van vele mindenki, hogy kapcsolatban élek, ettől függetlenül sajnos ez gyakori. Én nem azért "közeledek" hozzájuk,mert akarok valamit, szimplán csak barátkozni szeretnék. Persze, lényegében már mindegy, mert ami történt megtörtnént, csak hogy ne essek a saját csapdámba, ti mit tennétek a helyemben? Ne beszélgessek velük, vagy én már nem tudom. Köszönöm előre is a válaszokat!

2014. júl. 3. 09:30
 1/1 anonim ***** válasza:
3 lépés távolság.
2014. júl. 3. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!