Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Emberek! A két Berki Krisztián...

Emberek! A két Berki Krisztián közül melyik a jobb és miért? A tornász Berki Krisztián Vagy a celeb Berki Krisztián?

Figyelt kérdés
Közvélemény kutatás.
2014. júl. 3. 19:10
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy olimpiai és világbajnokot hogy lehetne összehasonlítani egy olyan emberrel aki abból él hogy botrányos dolgokat művel a média előtt?
2014. júl. 3. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
17%
Egyik se jobb mindkettő ugyanolyan ingyenélő csak a celeb berki szem előtt van mindig a másik meg egy csomó pénzt kap az államtól a semmire...és igen az egy semmi (felőlem kapjon pénzt akkor de ne annyitt kapja meg a minimálbér vagy max 120 ezret...) aki meg kidolgozza a belét a családjáért alig kap valamit szóval mindkettő egy nagy nulla...lehet lepontozni :P
2014. júl. 3. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
13%
Mind2 jó.
2014. júl. 5. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
95%

"(felőlem kapjon pénzt akkor de ne annyitt kapja meg a minimálbér vagy max 120 ezret...) aki meg kidolgozza a belét a családjáért alig kap valamit szóval mindkettő egy nagy nulla...lehet lepontozni :P"


Ez butaság, szerinted mennyit kelltt/kell egy ilyen szintre eljutott sportolónak edzenie? Fogalmad sincsm gondolom sose sportoltál, pláne nem komolyabban. Ahhoz hogy ide eljuss főállásban kell edzened rengeteget, az évek alatt rengetegszer feszegeted a teljesítőképességeid határait, és benne van a pakliban hogy nem te leszel a legjobb, sőt pont csak olyan szintet érsz el amiért pont nem jár az a pénzösszeg, mint amit világversenyen vagy olimpián az érmes helyezésért osztanak, úgyhogy ez egy baromság amit irtál már bocs

2014. júl. 9. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
4%
Utolsó mindegy mert pont leszarom...ne az én és mások pénzén éljen egészségesen szerintem ez egy ingyenélés (és nem érdekel mennyit sportol mennyire nagy erőfeszítés neki...mert ezzel csak magának tesz jót) ez nem munka...én egy árva fityinget sem fordítanék erre az állam pénzéből
2014. júl. 10. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
89%
az élsport nem az egészségről szól, komolyan megsérülhet egy tornász... Lehet hogy szerinted nem munka, de nehezebb megállni a helyed abban a világban, mint egy mezei munkahelyen már bocs, és ezek a sportolók sokszor mindent egy lapra tesznek fel és ha nem ér el olyan eredményt, akkor hosszú évek munkája kárba vész plusz az országunk hírnevét öregbíti, szerintem, és szerencsére nem csak én gondolom így, igenis megérdemlik azt a pénzt...
2014. júl. 10. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
91%
ez az én pénzemen, te pénzeden meg szerintem egy kicsinyes hülyeség, a sportoliók támogatásán kívül van egy csomó olyan dolog ami példáu nekem nem fontos, mégis ha a úgy vesszük az én adóm is elmegy rá, ez van...
2014. júl. 10. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Természetesen a Tornász. Ő le tett valamit az asztalra és normális értelmiségi ember, aki saját tapasztalaim szerint rendkívül barátságos és kedves. A celeb Berki Krisztián meg csak a botrányokból él meg hogy kivasaltatta a heréit (ez se vall egy túl magas intelligencia hányadosra) és felkapta a sajtó.


Az előttem folyó vitába nem nagyon szeretnék belefolyni de azért az megkérdezném, hogy tulajdonképpen a sport miért olyan alábecsülendő mégis? Mert az adót így is úgy is be kell fizetned és még mindig jobb ha a sportolókat fizetik ki belőle nem pedig a politikusok vesznek belőle maguknak palotákat.

2014. dec. 16. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!