Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 8 általánossal milyen munkákat...

8 általánossal milyen munkákat kaphatok 17évesen? Magyarországon akár vidéken? Vagy Németországban?

Figyelt kérdés

2014. júl. 4. 22:41
 1/7 anonim ***** válasza:

mindenféle gusztustalan alja fárasztó kuli munkát...vagy kaka pucolás vagy húsgyárban a foszlott húspépet kitakarítani a lefolyókból és hasonló magyarországon 12 órában németben 12+

sok szerencsét :)

2014. júl. 4. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Rebelle válasza:
Ha rendesen bevagy jelentve , akkor nem dolgozol 12+ -ot Németországba , mert itt ez nem megengedett..
2014. júl. 5. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
11%
semmit...tipikus elbaszott ember vagy.
2014. júl. 9. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Jó hogy egyből ítélkeztek felette.. Attól mert 8 általánosa van nem feltétlenül egy elbaszott ember.. Bár abban igazuk van kedves kérdező, hogy ennyi idősen, ilyen végzettséggel maximum ilyen munkákat fogsz kapni. (ha találsz egyáltalán valami munkát) Helyedbe 17 évesen tovább tanulnék, még bőven van időd rá.
2014. aug. 26. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Szerettem volna tovább tanulni csak sajnos majdnem 16évesen jártam ki az általános iskolát és sajnos azt mondták a közép iskolákba ahol jelentkeztem,hogy mivel Juniusban betöltöttem a 16-ot így szeptemberben iskola kezdésre már betöltöttem így nem vagyok iskola köteles! Így nem is vettek fel sehova ahova jelentkeztem! Pedig az átlagom 8.osztálybann 3,4volt... Csak ugye Az aszmám miatt sokat voltam korházban így sokat is ismételtem! :/
2014. aug. 26. 01:44
 6/7 A kérdező kommentje:
És 18-ba lépve meg még nehezebb iskolát találni akkor szerintem... :/ Ezért gondoltam...
2014. aug. 26. 01:48
 7/7 anonim ***** válasza:
És esetleg esti érettségi? Ott nem fogják nézni hány éves vagy.
2021. márc. 2. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!