Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van itt még valaki így?

Van itt még valaki így?

Figyelt kérdés
Most érettségiztem le.Még nem dolgoztam, voltam már különféle helyeken "próbára" de nem vettek fel vagy én nem mentem. Nem vagyok elkényeztetve nem erre kell gondolni, csak valahogy nekem nem jött össze :( Nemtudom épp tanácsokat e várok, inkább csak meghallgatni másokat akik ugyanígy vannak, vagy voltak és megoldódott valahogy. Nemtudom merre induljak :/
2014. júl. 5. 14:15
 1/2 anonim válasza:
A tesóm majdnem ugyanígy volt,ő rendőr akart lenni,aztán az nem jött össze ,le érettségizett,még egy évig elment ápolónőszakra ,és még most se nagyon tudja h mi akar valójában lenni, most meg azt mondja h lehet megpróbálja megint a rendőrt,de hát ha kitartó vagy össze fog jönni.
2014. júl. 5. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
hát nekem a továbbtanulás az ami nemnagyon jöhet szóba, bár rendőr szívesen lennék én is...
2014. júl. 5. 20:33

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!