Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mondanátok öleteket mit...

Mondanátok öleteket mit rajzoljak? Linkeljetek lécci!

Figyelt kérdés
Tehát valami vidámat. Nem vagyok profi de nem is rajzolok egy 7 éves szintjén. Szoktam rajzolni minden félét most egy barátnőm kért meg legutóbb hogy rajzoljak neki mlp-t bár kicsit dedósnk tartom. Szoktam még animéket de ritkán. Pl. naplementét is szeretnék egyszer rajzolni de nem találok hozzá képet! Köszi előre és bocsi a sok dumáért!

2014. júl. 6. 14:07
 1/2 anonim ***** válasza:

Esetleg valami tájkép?

Mivel rajzolsz? És milyen stílus megy a legjobban? Emberábrázolás? Vagy inkább állat? Nekem az állat bejött nagyon jól tudok állatot, kb olyan, hogy megszólal, viszont az embernél a pálcikaember minden tudásom:D

Vagy fantasy dolgokat is szeretek rajzolni. Sárkányokat pl. Azt azért szeretem mert viszonylag kötetlen, a képzeleted szab csak határt:)

2014. júl. 6. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Jujj a sárkány tényleg nagyon jó ötlet! További ötleteket is várok de sárkányt tuti lerajzolom!
2014. júl. 6. 16:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!