Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért jönnek anime szerű...

Miért jönnek anime szerű borzalmas rémálmaim?

Figyelt kérdés

Màr egy hete gyötör egy àlom minden éjjel ugyan azt àlmodtam.

Most sem tudok aludni...

A lényeg az h én voltam Goku baràtnőm meg Judal a Magiból.

Suliban voltunk, és több éven àt nemmondhattuk el senkinek h kik is vagyunk valójàban.

Minden hónapban megtàmadtàk a sulinkat, és mindig meg is védtük.

1 hónap múlva egy olyan nagy erejű ellenfelek jöttek, h pàran Judalt, és a töbieket ( Vegita, Aladin) [ vegyesen volt magi &DBZ]

magamra maradtam, de aztàn beért engem Judal is... De meg kellett védenem őt egy nagyerejű tàmadàs elől, de olyan súlyos sérülést szenvedtem, de azért legyőztük az ellenfeleket.

De mire kiértek a többiek is, addigra én meghaltam, a baràtaim szeme előtt...stb...

másnap lerajzoltam az àlom legrosszabb részét hàtha jobb lesz, de nem.

Vajon miért van ez?

Valami jó tippetek van h miért àldozhattam fel magam, meg h miért mindig ugyanaz az álom?

Vàlaszokat szeretnék, màr 2 napja nem aludtam semmit please!!!



#anime àlom #Goku & Judal #hős halàla #visszatérő rémàlom #alvás kell #rémàlom
2014. júl. 7. 23:11
 1/9 anonim ***** válasza:
Egyszerűen nem lehet, hogy sok animét nézel? Érdekes én nem néztem még nagyon egyet sem és nincsenek ilyen álmaim. Az agy éjszaka a nap folyamán történt dolgokból építkezik éjszaka. Hagyd el az ilyen műsorokat egy időre és próbáld elterelni erről a figyelmed foglalkozz mással és elfelejted. Laikus részről ennél többet nem tudok írni
2014. júl. 7. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
És akudj mert az idegkimerültség halállal végződik ha igaz amit írtál...
2014. júl. 7. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Esetleg nézz másik filmeket pl: Smaug pusztasága Hobbit és egyéb naccerű álomvilágba vezető dolgokat..
2014. júl. 7. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszi a tippeket :)

Egy időre le kéne állnom az animéval,

eddig csak a DBZ-t néztem, biztos nem tett jót, h a kedvenc szereplőm meghalt benne. stb...

Már aludtam 6 óràt ez haladàs :)

2014. júl. 8. 10:20
 5/9 anonim ***** válasza:
Örülök hogy rendben vagy :)
2014. júl. 8. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem gondolhozol, csak filmezel, az agy ellustult, mivel gonolom én csak filmezel, ne nézz meg semmit, menj ki a szabadba egyet horgászni, ha városi vagy menj ki a parkba barátokkal, egyet játszatok, beszélgessetek, hülyéskedjetek, esetleg fejts rejtvényeket. Én is nézek animéket, de soha nem volt velem ilyen. Kicsit hanyagold a sorozatokat, játékokat, tv-t, mert ez még csak rosszabbodni fog. Én nagyon ajánlom, egy baráttoddal menj ki a szabadba, jó árnyékos helyre, kimentek horgászni, ott olyan biztos hogy el fogsz aludni, mint ahogy én ezt a szöveget írom :D
2014. júl. 8. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Előzőnek igaza volt el felejtettem mondani hogy ha teheted menj el futni kerékpározni kapcsolódj ki barátokkal.
2014. júl. 8. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Jók és hasznosak voltak a tippek!!! :)

Tegnap kimentem a tóra, és nekiálltam festeni, rajzolni. A haverokkal kimentünk görkorizni, rengeteget röhögtem, mert mikor melyik elborult :)

Nagymamámmal sütit sütöttünk, (ha kell a recept leírom nektek is :D)

Fullra kialudtam magam, kellemes nyaralàst mindenkinek!!! :)

2014. júl. 9. 09:37
 9/9 anonim ***** válasza:
Megmondtam neked!:D haverok, szórakozás, többet ér mindennél. Ha tehetném akkor minden nap elmennék, csakhát meló, meg miegymás. :D
2014. júl. 9. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!