Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit jelent a yolo és a swag szó?

Mit jelent a yolo és a swag szó?

Figyelt kérdés
Nekem a páwa szezon után (az osztálytársaim fele páwa volt) ez a yolo és a swag szó döntötte meg a világot mint az én kicsi pónimos hülyeség. De most komolyan ha ilyen szavak lesznek meg még hülyébb emberek kik sorozatosan találják ki az ilyesfajta szavakat akkor hová fog még ez a világ fajulni? Ha mondjuk kitalálok valami hülye szót és azt mondom hogy ez azt jelenti hogy ... (még ha semmi értelme sincs) akkor az egész világ megtanulja és akkor az lesz a menő?

2014. júl. 7. 23:38
 1/4 anonim válasza:

teljesen igazad van. Elképesztő milyen baromságokat ki tudnak találni aminek semmi értelme.

egyébként a YOLO az azt jelenti,hogy YOU ONLY LIVE ONCE vagyis magyarul: CSAK EGYSZER ÉLSZ

a SWAG:ilyen stílusos öltözködés mikor a legmenőbb,drágább cuccaid vannak rajtad...

2014. júl. 8. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod!
2014. júl. 8. 12:15
 3/4 anonim válasza:
Nem-nem. A SWAG Az egy rövidítés ami azt jelenti Secretly We Are Gay(Titokban mi b×zik vagyunk)
2014. júl. 14. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ez jobban ismerteti a swagosodó embereket köszi a válaszod ezt megjegyeztem :)
2014. júl. 14. 21:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!