Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valami jó fejléc készítő program?

Valami jó fejléc készítő program?

Figyelt kérdés
A blogomhoz kellene egy jó fejléc, de a neten nem találtam egy jó programot sem. Tudtok nekem ajánlani programokat?

2014. júl. 8. 10:32
 1/2 2xSü ***** válasza:

Nincs olyan, hogy fejléc készítő program. A fejléc általában egy kép, neked képszerkesztő program kell.


A két nagyágyú: Adobe Photoshop (fizetős), GIMP (ingyenes). Ezekkel nincs az a feladat, amit ne lehetne megoldani, persze ezeknek a használatát is meg kell tanulni természetesen.


Kisebb tudású versenyzők is vannak, hogy csak egyet említsek ott a Paint.NET nevű program. De ezek esetleg nem rendelkeznek az adott feladathoz szükséges minden funkcióval. Itt az adott konkrét feladat dönti el, hogy az adott szoftver alkalmas-e az elkészítésére vagy sem.

2014. júl. 8. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Photospae-t szoktam használni és kiválóan teljesít fejléc esetén. Ha még nincs fejléced és nem tudod használni, akkor priváltba nyugodtan írj rám, mivel én tudok fejlécet szerkeszteni!:)
2014. júl. 11. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!