Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » League Of Legends. Mit vegyek...

SuicideGirl kérdése:

League Of Legends. Mit vegyek Jinxnek?

Figyelt kérdés
Mit vegyek hogy jobb legyen? Hogyan tudnám feedelni?

2014. júl. 10. 09:30
 1/7 anonim ***** válasza:

Heló!


Jinx nem lesz jobb. Jinx annyira jó, amenyire te ki tudod használni. Ha béna vagy ő is az. Ha jó vagy, akkor jó. Ennyi.


A tárgyak erősen függnek az adott helyzettől, de elmondható, hogy Blood T, Last Wisper, attac kspeed boot alap. Ez után ízlés, és helyzet szerint phantom dancer, infinity, statiktiv...


Az, hogy hogy tudnád feedelni, függ az első részben leírtaktól, az enemytől, és hogy te teszed-e zsebre a killeket.


Ami adhat alapot arról, hogy megy-e vele a játék (nyilván nem platinás skillnek megfelelő írok, hanem az alatt, úgy 30-as szint körül mi számít elfogadhatónak)


Több kill, mint halál,ideálisan legalább 3-4-5x-öse a kill mennyisége a halálénak.

20 perc körül pedig úgy 120-150 farmod legyen legalább - értelemszerűen, minél több, annál jobb. 20. percnél 100.

2014. júl. 10. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Szia!

Én sokat Jinxeztem és a kedvenc adc-m is, és volt vele pár pentám.

Sok próba után megtaláltam saját op bildem: először bloodtsvister, attakspeedes cipő, phantom, infiniti, blood megint és utolsó itmnek még egy phantom vagy last vhipster

Jinx rúna: 15ad+attack speed

amire oda kell figyelned, hogy jinxnek a spelleit okosan kell használni, mert kicsi a réndzse és ezt az op spellek egészítik ki...

2014. júl. 11. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A második válaszoló kicsit el van tévedve.

Egyrészt, mi az hogy kicsi a "réndzse"? A q=basic attack range, W: legalább olyan hosszú mint a Nida lándzsa, E: valóban nem olyan nagy, de kicsinek sem mondható, R: Ide, nem írok semmit mert már fent leírtam.

Mellesleg Jinx build: Nos, én nem igazán szeretem Jinx-t mint adc-t, de szerintem az early damage érdekében érdemes rusholnod a Infinity Edge-re(AD+Crit), utánna meg jöhet a Attack Speedes cipő(Berserker's Graves), Phantom Dancer(attack speed, crit, movement speed), Itt pedig jöhet szerintem egy Last Whisper(AD+armor pen) vagy egy Bloodthirst(AD+Life Steal)mind2-őt érdemes megvenni, de n neked kell eldöntened mire van először szükséged szükséged!

2014. júl. 12. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Azt kihagytam hogy Jinx ultija globál ulti.

3. válaszoló.

2014. júl. 12. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

3.válaszoló látom te is egy pró szilver 5 vagy...

jinxnek infivel kezdeni, milyen jó ötlet null lifesteallel játszani..és ha nem sikerül feedet szerezni? akkor még 20percben is nulllifesteallal játszol és attakspeeded sincs... nagyon okos gyerek lehetsz

azt hogy kicsi a range úgy értem hogy kifogsz magad ellen egy caitlynt aki tud is vele játszani, minionok mögott marad, akkor leszophatod a W szpeled, a Q = rakéták egy pillanat alatt megeszik a manád, mert amikor caitlin basicke rangeben állsz a te béziked nem éri el őt... röviden hogy megértsd ha kapsz egy caitlynt vagy ashet, aki tudja mire való a karakter, az bézikből leszopat.

elkezded magyarázni hogy jinxnek mi az ultija meg hogy milyen szepellei vannak, csak nevetni tudok rajta, nem egy pentám volt már vele.

2014. júl. 12. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Nami the Tidecaller válasza:

Okostónizó: Ha a minigun van bekapcsolva akkor nem ingyen kapsz rengeteg attackspeedet? Meg a dolan nem ad lifesteal-t?


A korábbi válaszodhoz: Teljesen felesleges venni még egy phantom dancer-t ha már van egy,banshee-vel vagy guardian angel-el sokkal többet érsz el....Kettő BT még feleslegesebb mint a második PD.Olvasd utána hogy mit változtattak a BT-n.


A BT kezdés egy semmit érő a 4.10/4.11 patch óta.

2014. júl. 12. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Tudom hogy ez régi kérdés, de én nagyon sokat játszok jinxel. Nekem jól bevált a vérszomjas, runnan hurrikánja, gyorstüzelő ágyú, őrangyal és dühöngők csizmája vagy eleven szablya. Én ezeket szoktam neki venni, de ez tényleg attól függ hogy te hogy játszol és az enemy milyen.. Ki kell tapasztalni :)
2016. júl. 4. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!