Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Faszert van hangulatvaltozasom...

Typsy93 kérdése:

Faszert van hangulatvaltozasom?! Miert jarja meg az ember mindig az amolyan egyszer fennt egyszer lennt szintet?!

Figyelt kérdés

en ket fele hangulatu eletet elek!

az eggyik amikor porgok, jo kedvem van, feloldott vagyok, nagy az onbizalmam, jo a kozerzetem, konnyen kapcsolok, konnyen jonnek a humoraim, CSAK pozitiv dolgok jutnak eszembe, nem kattogok..

a masik, amikor utalok mindenkit, agressziv vagyok, csak a negativ dolgokon jar az eszem TUDAT ALATT, AKARVA AKARATLANUL, oktalanul vagyok depresszios, semmihez nincs kedvem, semmi nem erdekel.. peddig szedek vitaminokat, konditerembe jarok komoly szinten, de ez a negativ idoszak megis beugrik HA akarom ha nem.. es idegesit, hogy bennem van, azt akarom, hogy megjojjon az eletkedvem, es ez a rossz erzes egy eletre kimenjen.. mit kell csinalni?


2014. júl. 10. 12:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Az emberi lélek vagy személyiség ilyen. Szerintem azt nem lehet megválasztani, hogy legyenek-e rossz meg jó napjaink. Egy apró változás a környezetben vagy egy rossz álom, amire talán nem is emlékszel és már el is romlott a kedved. Az élet meg tele van rossz dolgokkal. Azt tudom mondani, hogy ezekre a helyzetekre tudatosan kell készülni. A lényeg, hogy fejben rendben legyél, szóval tudnod kell, hogy vannak rossz napok is. Ezt el kell fogadni, mert tenni mindig nem tudsz ellene. Az elfogadás sokat segít. Mindig az adott helyzethez kell valamilyen megoldást keresni.
2014. júl. 10. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszt, hallottam mar ilyet! es elvileg ha beletorodunk akkor ebbe a hangulatba.. akkor jobb is lesz minden:)
2014. júl. 10. 20:04
 3/3 anonim ***** válasza:
Vigyázz elfogadás és beletörődés között van különbség. Nem azt mondtam, hogy törődj bele, hanem fogadd el és ha lehet próbálj változtatni. Ismerd fel, hogy vannak ilyen helyzetek, de nem kell azt mondani, hogy akkor minden így marad. A szónak nagy hatalma van, meghatározhatja a gondolkodást, de inkább fordítva kell lennie.
2014. júl. 10. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!