Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A Budakalász gimnáziumban...

A Budakalász gimnáziumban esti érettségijére hogy kell beiratkozni?

Figyelt kérdés
Azt tudom,hogy augusztus 21-től van beiratkozás.És oda csak simán el kell menni?Nem volt előtte valami felvételi eljárás,hogy kit vesznek fel?Vagy csak simán be kell állítani,hogy én jöttem beiratkozni?

2014. júl. 11. 13:34
 1/3 anonim ***** válasza:

A személyi okmányokat magaddal kell vinni

(meg az eddigi bizonyítványaid)

2016. aug. 15. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szakmunkás végzettséged van?

Vagy nyolc általános?

2016. aug. 15. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Nekem úgy volt,hogy bementem simán,de előtte felhívtam a sulit,van-e szabad hely. Elkérték az adataimat, és 15 ezer forint beiratkozási díj volt. Bárkit felvesznek nem nézik a jegyeidet. Annyi fontos,hogy csak akkor iratkozhatsz be/át (!!év közben!!),ha folyamatos jogviszony alatt álltál. Tehát nem hagytál ki 1-2 évet,mert ha igen akkor csak szeptembertől lehet beiratkozni. Legalábbis nekem ezt mondta anno az igazgatónő.
2018. márc. 6. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!