Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek most hogy naruto...

Szerintetek most hogy naruto és sasuke rendelkezi rikudou senin erejével vissza fogják hozni a háború áldozatait az életbe?

Figyelt kérdés
jó oké az lenne az igazi happy end, de most komolyan. pont azért volt egy minimálisan életszagú az egész mert voltak olyan veszteségek is mint Neji, meg a központban a szülők. és oké hogy szomorú hogy meghaltak meg minden de pont hogy az ilyen "fontosak voltak nekünk" emberek halála teszi valóssá ezt a háborút, és ha most hirtelen feltámadnálak az tök gagyi lenne

2014. júl. 11. 14:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Hát Kishitől nem lenne bölcs dolog megismételni a Nagatos dolgot...
2014. júl. 12. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
oszinten nemtudom... nekem mondjuk mar igy is elegge vontatottnak tunik a manga, bar sose lehet tudni, hogy Kishimoto fejeben mi zajlik es ha meg jol emlkszem meg regebben tett egy olyan kijelentest, hogy o mar akkor is pontosan tudta, hogy is szeretne befejezni a storyt... bar most hogy Rikudo is megejelent meglehet o kezd neki a tamasztasnak... en viszont ugy tudnam a veget elkepzelni, hogy csak azokat mentik meg akik most harcoltak es az a "gaz" benott es a regebbi kage-k pedig bekeben nyugszanak tovabb...
2014. júl. 12. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ezt a kétdést már én is feltettem.
2014. júl. 12. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

3.-nak:

uh, bocsi. kerestem ilyen kérdés de nemtaláltam

mindenkinek:

én már akkor is csalódtam amikor nagato hozta vissza egyész konohát az életbe. oké hogy a kedvenc szereplőm is meghalt (kakashi) de akkor is ez így milyen gagyi már?

am arra nem is gondoltam hogy az edotensei-eseket is vissza lehetne hozni. az már tényleg milyen lenne már?

2014. júl. 13. 13:49
 5/12 anonim ***** válasza:
A zombik nem fognak feltámadni. De a többiek sem.
2014. júl. 13. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Bocsi,de azért egy SPOILER jelzés nem ártott volna senkinek, így egy elég jelentős poént lőttél le az én gyanútlanul itt böngészgető fejemnek. :(
2014. júl. 13. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
bocsi :( elfelejtettem
2014. júl. 14. 18:36
 8/12 anonim válasza:

Nekem van egy olyan érzésem, hogy nem fogják...:)

Viszont a Nagatós visszahozás meg jó volt, nagyon:)

2014. júl. 15. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
hogy lehet törölni a kérdést? nem akarom hogy mégtöbben belefussanak egy spoilerbe.
2014. júl. 15. 18:48
 10/12 anonim ***** válasza:
Nos ez jó kérdés.
2014. júl. 16. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!