Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi az a TXD? (csak azért...

Mi az a TXD? (csak azért kérdezem mert ezért bannoltak egy Counter Strike 1.6 szerverről)

Figyelt kérdés

Itt az amit az AMXbans kiíírt a konzolba:


[AMXBans] ===============================================

[AMXBans] Вы были забанены на этом сервере админом DandyMAN.

[AMXBans] Осталось 2 часов, 59 минут и 20 секунд до окончания бана.

[AMXBans] Ник: David003

[AMXBans] Причина: TXD

[AMXBans] Вы можете подать апелляцию @ FastFrag.Ru

[AMXBans] Ваш SteamID: CENZÚRÁZVA

[AMXBans] Ваш IP: CENZÚRÁZVA

[AMXBans] =======================================



2014. júl. 12. 00:51
 1/6 anonim ***** válasza:
A TXD nem más, mint egy fájl.
2014. júl. 12. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Én nem tudok semmi TXD fájlról a Counter-Strike-on belül(max GTA:SA-ban hallottam ilyenről),és amúgy minek bannolnának egy fájl miatt?
2014. júl. 12. 01:32
 3/6 A kérdező kommentje:
Pls valaki válaszoljon :(
2014. júl. 25. 21:04
 4/6 anonim ***** válasza:
Pontosabban, hogy történt? Az is lehet, hogy a cs-ben 1 valami, de az is lehet, hogy 1 fájl.
2014. aug. 14. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
A szerver 1 deathrun szerver(azaz a ct-knek akadályokon kell átmenníük a t-knek meg irányítaniuk kell a csapdákat) és a mappon ismertem egy "easter egget" aminél 1 hellyen át lehet menni a falon és ott lessz egy teleport és pont oda akartam bemenni miközben hirtelen kiírták chatbe hogy screenshot taken from David003 (azaz vettek rólam egy screenshotot) és 1 mp múlva kaptam 1 három órás bant.
2014. aug. 21. 11:03
 6/6 csom adrian válasza:

SZIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII VAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAACCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!%/%=/()ÖÜÓÖ)/%!+"'

SZOPACS!

2015. febr. 2. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!