Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Külföldi meló, miatt szeretnél...

Külföldi meló, miatt szeretnélek titeket kérdezni, hogy sac per kb mennyit költötök élelmiszerre? (per fŐ) Miből mennyit vesztek? (pl 1hónapban 1 fő re 10kg hús,5kg kenyér.

Figyelt kérdés
Csak tájékozódás miatt érdekelne mennyi az annyi, az árak tudom kint mások lesznek majd csak egy kis költség vetés miatt:
2014. júl. 12. 04:58
 1/1 anonim válasza:

Szia!:)


Hát így elég nehéz megmondani, hogy mennyi is az annyi, ugyanis nem írtad, melyik országról van szó. Nem ugyanaz az összeg kell a megélhetéshez Londonban vagy mondjuk egy Caracas melletti falucskában...

Én Londonhoz tudok egy picit hozzászólni. Lehetetlen megmondani, mennyiből fogsz kijönni, te ismered a saját igényeidet.

De szerintem az a legjobb, ha pl. London esetében rákeresel neten a Sainsbury, Tesco, Asda, Morrison, és hasonló áruházláncok honlapjára. Én is ott tájékozódom arról, hogy mi mennyibe kerül. Nagyon könnyű dolgod lesz, mert minden termék szépen kategóriákba van sorolva és jól átláthatóak a honlapok.

Ki tudod onnan számolni a költségeket, abba bízz, ne másokban, mert mindenkinek mások az igényei (pl. az a bizonyos 10 kg hús sem mindegy, hogy milyen fajta...)


Sok sikert a külföldi munkavállaláshoz:)

2014. júl. 12. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!