Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ilyenkor mit lehet tenni?

Ilyenkor mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Egy bérház mellett lakunk közvetlen egy családi házban. Van egy szomszédunk, aki már mindenkit idegesít, de amit ma művelt az kiverte a biztosítékot. Eljött mellettem és az egyik barátom mellett biciklivel, mi ránéztünk erre megjegyezte nekem hogy én mit bámulok. Majd beszóltam neki, és erre anyámat-apámat mindenkit a szájára vett, az osztálytársaimtól kezdve a legjobb barátnőmig. Persze visszaszóltam neki.. Erre kiállt az ablakba szó szerint bámult minket, mikor ránéztünk akkor egyből leszólt, hogy mi mit bámulunk az ő házába. Leocsmárolt, hogy engem nem bírnak megnevelni a szüleim, meg hogy minden meg van engerdve és mindenem merg van. Könyörgöm, semmi köze higy mim van meg és hogy milyen nevelést kapok otthon. Egyik barátnőmnek a bérházban kutyája van, erre leszólta hogy nem fogja a szart kerülgrtni, meg elkezdett okoskodni hogy milyen engedély kell stbstbstb,... A legutóbbi vitánknál le k rvázott , és már kezd NAGYON idegesítő lenni, hogy fenyegetőzik és üzenget. A bérházban mindenki úgy fél ettől a nőtől, mint a tűztől.... Arról nem is beszélva hogy a gyermekeit veri, ordít nekik kígyót-békát. Reggelente a bérházi lakók ZÁRT ablakon arra kelnek hogy tombol. Rendőrségen kívűl milyen megoldások vannak? Köszi a válaszokat előre is.
2014. júl. 12. 19:44
 1/1 anonim ***** válasza:

Mentálisan készít ki titeket.Ti viszont biztos nem tudtok így beszélni és viselkedni.Nagyon erős személyisége lehet.

Ha mégis tudnátok neki szemre hányásokat tenni biztos nem veszi magára és nem is blokkolna le.Pl. TE MEG VERED A SZÁNALMAS GYÖKÉR GYEREKEIDET TE....

Ráadásúl biztos nem is tűrné.

Szerintem nem lehet semmit a rendőrség kihívásán kívúl tenni.

2014. júl. 12. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!