Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hol lehet eladni a vörös...

Hol lehet eladni a vörös pöttyös könyveimet? ( nem csak vörös pöttyös van )

Figyelt kérdés
lázadó angyalok, az az édes távoli harang, obszidián, a kiválasztott, futótűz, holtodiglan, shiver, a párválasztó, a lázadó, a beavatott, és még jópár van...

2014. júl. 12. 21:30
 1/3 anonim ***** válasza:

jofogas.hu, olx.hu, vatera.hu, teszvesz.hu, zsibvasar.hu

csere: rukkola.hu

2014. júl. 12. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Mostanában egyre több könyvet szoknak feltenni apródra vagy ahogy mostanában olx-nek becézett szösszenetre vagy egyébb máss adok-kapok oldalon is tudsz próbálkozni ezzek ingyenesek és sokan nézik őket. Valamint én azt is megjátszanám hogy face-re feldobom az ismerőseimnek és kérem hogy terjesszék az ővék közt én így szabadultam meg néhány könyvemtől. :) VAgy hogy ha van olyan amit akár ingyen is odaadnál a könyvtárak mindig szívesen fogadnak el adományokat. :) Remélem segítettem valamit. Have a nice day :)
2014. júl. 12. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Én moly.hu-n szoktam cserélni és eladni. :)
2014. júl. 15. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!