Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha nem bírom a...

Mit csináljak ha nem bírom a munkahelye a tempót?

Figyelt kérdés

Szerencsére csak nyári munka, de vannak napok, amikor olyan nagy a hajtás, hogy nem bírom!

Nagyon gyorsan kell sokmindent csinálni emiatt sokszor kerülök lemaradásba, amit sehogy nem bírok behozni, ekkor szégyen, nem szégyen majdnem sírok.


Abbahagyni nem szeretném, mert kellene a pénz, de nagyon sok a munka néhány napon és engem sokszor egyedül hagynak ezzel a sok-sok dologgal, amit nem bírok megcsinálni egymagam. (Megjegyzem, mindenki más a saját helyén van, nem tudnak jönni nekem segíteni, de mivel én vagyok a legkisebb és a legújabb, a legnehezebb és legrosszabb feladatokat kapom!)

Egy nap 14-16 órát dolgozok, de valamikor többet.

Mit gondoltok, ha a munkaadót megkérhetem, hogy amikor előreláthatólag nehéz nap lesz, akkor a helyemre rakjon be inkább olyan embert aki ügyesebb és rutinosabb? Én pedig csinálok mást, bármi mást, de azt viszont nagyon jól?



2014. júl. 13. 19:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát én szólnék, de az is fura, hogy ennyit kell dolgoznod, ez törvényes egyáltalán?
2014. júl. 13. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nem vagyok bejelentve, úgyhogy simán dolgoztathatnak ennyit.


Nem is tudom. Nem merek szólni, félek hogy emiatt még kevesebb fizetést fogok kapni, pedig nagyon gürcölök nap mint nap.

2014. júl. 13. 20:20
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát ha van egy kis emberség benne,akkor megérti,nem érdeke a munkaadódnak,hogy elmaradjon a feladat, lemaradás legyen, ezt meg kell,hogy értse, hogy te is csak ember vagy, nem bírsz annyit dolgozni.
2014. júl. 13. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!