Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A miskolci Herman Ottó Gimnázi...

A miskolci Herman Ottó Gimnázium vélemény?

Figyelt kérdés

2014. júl. 15. 19:09
 1/5 anonim válasza:
nagyon jó :)
2014. júl. 16. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A spanyol szak milyen?
2014. júl. 16. 20:11
 3/5 anonim válasza:

Legjobb. Most ballagtam el :( de ha újrakezdhetném a 8 évemet ott az elejéről, 100x is igent mondanék. :)


A spanyol oktatás nem rossz, sok lektor van és több spanyol tanár is (most újak lesznek mert vagy ketten elmentek), bár arra készülj fel hogy a matekkal és a törivel spanyolul megbírkózni nem lesz a legkönnyebb. És nem akarlak lebeszélni, Isten ments, de szerintem csak akkor menj spanyol szakra, ha tényleg az-az, amivel hosszú távon foglalkozni akarsz, vagy esetleg olyan nyelvterületen élni. Mert mivel mindent spanyolul fogsz tanulni ezért magyar nyelven nem fog annyira menni mint akik magyarul tanulták, és mondjuk egyetemen nehezebb lesz...no meg fölöslegesen tanulod a sok spanyol dolgot 5 évig ha nem is használod utána.


Amúgy a spanyolosoknak sok lehetőségük szokott lenni spanyol utakra, van spanyol színjátszó kör is a suliban jelenleg (nem tudom, jövőre is lesz-e), csereprogramok, szóval amúgy jó dolog. :)


Sok sikert! :)

2014. júl. 20. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi.
2014. aug. 18. 18:46
 5/5 anonim ***** válasza:
Nagyon jó, eddig szerencsémre csak jó tanárokat fogtam ki, mindenkinek csak ajánlani tudom. Most vagyok 7. osztályban és eddig semmire sem panaszkodta, kivéve a házi feladatok mennyiségére, mert abból sajnos rengeteg van.
2015. szept. 4. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!