Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan legyek az osztály menoje?

Zsofi.lili kérdése:

Hogyan legyek az osztály menoje?

Figyelt kérdés
Hogyan legyek az osztály menoje? Már meg untam hogy mindenki úgy néz rám mint az utólsó szemétre. Ki akarok végre torni azt akarom hogy én legyek a legviccesebb az osztályban. Hogyan tudnám ezt el érni?

#osztály-király-meno
2014. júl. 15. 19:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Légy vicces az osztályban.
2014. júl. 15. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Istenem, -.- azt hiszed attól minden jó lesz?

Akkor már nem is fogsz a tanulásra figyelni, csak arra, hogy ne vessz a "hírnevedből".

Semmi értelme. H az akarsz lenni, add át magad a drogoknak, kezd el rontani a tested, és a cigi sem fog már megrémíteni egy idő után. -.- ez a legkönnyebb megoldás.

VAGY

Próbálj inkább tanulásra koncentrálni, és légy minél jobb, tanulj és gazdálkodj, és majd pár év múlva te leszel egy marketing vezetője, és ők csak ott rohadnak a szeméttelepen. Ekkor leszel menő.

2014. júl. 15. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
gogli-n kereshetsz vicceket, viszont szerintem ezzel nagyon nem leszel a osztály menője!
2014. júl. 15. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!