Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miert félelmetes a punk taraj?

Miert félelmetes a punk taraj?

Figyelt kérdés
Miert rosszak a punkok filmekben, mesékben, miert használják a tarajat ijesztő külső kelleknek ? Nekem is van en lany vagyok es nem értem. En imadom a tarajakat. Az utcán is elkerülik az embert. Valóban ijesztő es ha igen miert ?

2014. júl. 15. 23:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem ijesztő, csak nagyon szokatlan, kirívó. Itt Mo.-n a legtöbb ember egyáltalán nem kedveli az ilyet, mindenki konzervatív, nem szereti az új/szokatlan dolgokat. Na meg a tarajnak is több változata van, a szolidtól az egészen extrémig, nem mindegy, hogy neked milyen van.
2014. júl. 16. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Elég nagy van igazi taraj. Csak nem színes még. De most nem rólam van szó illetve nem csak rólam. Ugy alapból :)
2014. júl. 16. 00:45
 3/6 anonim ***** válasza:
Semmi félelmetes nincs benne, de az átlag ember arra következtet belőle, hogy a viselője deviáns, nem normális. Ezért kerülnek, nem közvetlen a taraj miatt.
2014. júl. 16. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen, egyetértek az előttem szólókkal. Sajnos a többség ilyen begyepesedett, szűklátókörű, vagy egyszerűen semmit sem tudnak az egész értelméről. Azt hiszik, közveszélyes és erőszakos vagy, de legalábbis drogos. Pedig nem te vagy az idióta.
2014. aug. 1. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Nekem is bejön.

Punk not dead!

2014. aug. 1. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 PunköreganyánkXd válasza:
Nekem például nagyon bejönnek a Punk fiúk szeintem nem ilyesztőek inkább csak nem megszokottak hiszen nem minden nap látunk eleve Punkot sem.:)
2015. aug. 10. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!