Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lehet K-Pop énekes valaki, ha...

Lehet K-Pop énekes valaki, ha nem koreai?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy a K-pop jelentése Korean (Koreai) Pop, de jó lenne tudni :)

Legyetek szívesek komoly válaszokat adni, nem írni hülyeségeket, és csak az írjon, aki biztosan tudja! Köszönöm


2014. júl. 16. 11:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen, egy koreai együttes énekeseként.
2014. júl. 16. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Tényleg? Aki nem koreai? Ez biztos? :)))))))))))

Am köszi a válaszodat. Nagyon megörültem neki!

2014. júl. 16. 14:25
 3/4 anonim válasza:
Szia én is pont ezt szeretném kérdezni :) mert én is kíváncsi vagyok,hogy lehetnéke kpop énekes :) de ahoz valami iskolát nem kellene elvégezni ? Mert .. az összes sztár valamilyen tánc/zene iskolába végzett. De bár kitudja ..:/ azert meg lehetne próbálni^^ 15/L
2014. júl. 17. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Egy olyan kpop énekes sincs aki nem koreai..azaz van , de ők is ázsiaiak és ebben a témában elég "kényesek" szóval nem. Maximum ha kínai,thai vagy valami ázsiai vagy. De amúgy sulit sem kell végezned hozzá csak gyakornoknak kell lenned kitudja hány évig és ott fejleszted tudásodat mint éneklésből mint táncból. Viszont azon én is gondolkoztam, hogy elég sok idol járt a Seoul Arts-ba nemtudom, hogy véletlen-e vagy nem , de tele volt és van épp mostis a suli idolokkal (aah).


http://www.gyakorikerdesek.hu/szorakozas__zene__5025405-kpop..

2014. júl. 17. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!