Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Csak én gondolom úgy hogy ez...

Csak én gondolom úgy hogy ez házasságban fontosabb a belső tulajdonság, mint a külső?

Figyelt kérdés
20 éves lány vagyok tegnap szakítottam a barátommal elég helyes volt,de nem éreztem jól magam vele,mert teljesen különbözött a személyiségünk.Azon gondolkodtam hogyha én férjhez megyek egyszer,akkor nekem a személyisége lesz a legfontosabb nem pedig az hogy hogy fog kinézni.Mert én elég laza lány vagyok,de ez volt párom meg teljesen prüd volt.És tuti nem bírnám vele leélni az életem.Ti is így gondolkodtok?

2014. júl. 16. 12:27
 1/2 anonim ***** válasza:

Legjobb házasságokban is vannak viták,veszekedések. A legtöbbb azért marad meg, mert úgy döntöttek, hogy együtt maradnak, nem azért mert teljesen egy hullámhosszon vannak.

Persze fontos, hogy megértsétek egymást, de egymást támogatni kell. Nem viheti az egyik a másik vállán, mert aki viszi hamar elfárad. Egymás mellett kell menni, egyenlő félnek. Ha az egyik gyengébb a akkor a másik segít, vagy fordítva. Tudni kell, hogy segít, és melletted lesz bármi is adódig. Másik oldalon olvastam, hogy egyik fél beteg lett, nem tud szexelni. A másik vállni akar, mert nem bírja tovább. Ez is beletartozik egy házasságba jóban, rosszban, szegénységben, gazdagságban...

2014. júl. 16. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
2014. júl. 16. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!