Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért nem szeretitek Justin...

Miért nem szeretitek Justin Bieber-t, One Direction-t?

Figyelt kérdés
Ne az legyen a válasz ,hogy melegek. értelmes válaszokat. :))

2014. júl. 16. 22:01
 1/10 anonim ***** válasza:

my opinion:


Justin Biebernek elvette a siker az agyát. Elfelejtette hogy amíg az anyja valami irodai felszopó volt ő meg az utcán zenéléssel koldult. Most meg arra gizdul hogy videóra veszi hogy gyors éttermi dolgozókat szopat, meg azt hiszi mindent megtehet.


1D-meg egy agyon sztárolt középszerű banda. De a legundorítóbb, mikor régi sikerslágereket elő vesznek, és feldolgoznak. A fiatalabb generáció meg fel sem fogja, mert akkor még annyira nem élt, és azt hiszi hogy az 1D csinálta azok a fú de jó zenéket. Hányinger.

2014. júl. 16. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Az 1D-t szerettem ...

Az 1D-t a többség (lányok) csak azért szeretik ,mert jól néznek ki , meg a sok szerelmes számmal egyfajta bíztatást adnak a tinilányoknak ,de egyébként eléggé unalmas már ez a sok sablon szám . Eddig "szerettem" őket ,de már meguntam . Nem volt különösebb oka ,csak ráuntam és kész.


JB-t sem szeretem különösebben . Nem a pletykák vagy a zenéje miatt , egyszerűen csak nem jön be a stílusa .

2014. júl. 17. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
55%

Justint egyértelműen azzal vádolják, hogy meleg és túl lányos a hangja. A melegséget azzal támasztják alá, hogy lányos a hangja és hosszú VOLT a haja, a magasabb hangot pedig azzal, hogy meleg. Azt hiszem ennyi alapján nem szabadna ítélkeznie senkinek, mert van, aki becsmérli és egy zenéjét sem hallotta a híre Baby-n kívül.


A One Directionnel általában a fiúknak van baja, a legtöbb lány vagy imádja őket, vagy közömbösen tekint rájuk. A fiúk esetében azért képezik a közutálat tárgyát, mert helyesek, ismertek, gazdagok, tehetségesek, pont azok, amik ők nem lesznek.


És akkor most Directioner énem a felszínre tört:

Azt írta az egyik válaszoló, hogy a kinézetük miatt hallgatják őket... ja az pont kihallik a CD-ről. Mindenkinek be kell ismerni, hogy van tehetségük, aki nem teszi, az vagy hazudik, vagy hallásproblémákkal küzd. Bevallom régen nekem sem voltak szimpatikusak, sőt... de akkor is beláttam, hogy bár a zenéjük nem tetszik, nagyon jó hangjuk van.

Azt is írta valaki, hogy régi slágereket dolgoznak fel, és azt mi nem is tudjuk. De, pontosan tudjuk. Minden igaz rajongó tisztában van vele, hogy a Best Song Ever eleje a jól ismert Baba O'riley dallama, hogy a Midnight Memories a Deff Leppard - Pour some sugar on me című számának refrénére épült, és aki valóban mindent tud róluk, azzal is tisztában van, hogy a Forever Young is feldolgozás. Azt is sokan tudják, hogy a Little Things-et például Ed Sheeran írta még régen, de nem vette fel, hanem valaivel átdolgozta, és odaadta a 1D-nek.

Directioner énem végzett.


Összegezve mind a hatan tehetségesek, és tagadni is felesleges, hogy tudnak zenélni. Viszont mindenkinek más az ízlése, így amíg én idegbajt kapok a rap zenétől, vannak, akik a fiúk által képviselt zenét nem tudják elviselni.


xx

2014. aug. 6. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Hatan ?

Előző ! Itt adod a nagy Directionert ,de 5en vannak ! pls -.-

+ "Azt írta az egyik válaszoló, hogy a kinézetük miatt hallgatják őket... ja az pont kihallik a CD-ről"

Őszintén ?! Szerinted a videokat szerinted nem nézik meg ?

Oké jó hangjuk van , de azért a kinézetük is közre játszik .

Amugy meg irtam ,h Directioner voltam .Begyüjtöttem cipőt , parfümöt , fülcsit , karkötőt , stb...

Vannak jó számaik , de most Őket is ugyanugy meglehet unni , mint egy filmet vagy sorozatot .

2014. aug. 6. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
24%

Kedved előző... olvasd el a kérdést, és meg fogod érteni, hogy miért úgy írtam, hogy HATAN. Szerintem a One Direction tagjai és JB összesen hat, de számolj utána nyugodtan...

Nem videóklipekben kell mérni a tehetségüket, és attól, hogy volt fülbevalód meg a franc tudja, hogy mid, még nem feltétlenül voltál Directioner...


Aki csak VOLT Directinoer, az valójában a közelében sem járt a szó jelentésének. Olyan nincs, hogy csak voltál... ez örök.


Üdv.

2014. aug. 9. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Mirtill1D válasza:

Justin bieber számomra kozombös :)

viszont a one directiont nagyon szeretem :) és valaki irta h a kinézetük is közbe játszik...még szép h közbe játszik...de a hangjuk számomra tökéletes.Viszont azt is elfogadom h másnak nem jön be a pop zene :) de a hangjuk akkor is jó :D

2014. aug. 17. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Mirtill1D válasza:
Sorry nagyon jó hangjuk van :D
2014. aug. 17. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
43%
leginkább mert minden agyatlan kis csitri ott nyáladzik értük amitől komolyan elfog az émelygés mert amúgy nem túl nagy szám egyik sem. utálom ha vki csak azért elkezd visongani mert egy kicsit is jól néz ki az aki kiáll a színpadra kornyikálni.
2014. aug. 24. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
51%

Justin Biebert azért nem,mert egy beképzelt,kétszínű gyerek,akinek átlagos(vagy még olyan se) hangja van.

Értéktelen,tucat,stílustalan az egész.


Az 1D-ben tisztelem azt,hogy JB-rel ellenben ők nem a botrányaik miatt vannak még színen.Bár a hangjuk jónak tűnik,de az élő koncerteken az 5-ből jó ha ketten énekelnek tisztán.Főleg a stílusuk miatt meg a kinézetük miatt szeretik sokan őket.A dalaik fülbemászóak,de a legtöbbnek szörnyű nyálas a szövege.úgyhogy zeneileg nem nagy durranás.A (elég mű)jófej,vidám meg elég nyálas stílusukat pedig szeressék,akiknek jó.

2014. okt. 29. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

én imádom Biebert!!

viszont a OneDirection-nal nem szoktam foglalkozni de mégse mondok semmi közömböset,mert mindenki mást szeret!

de én is megtehetném mint MINDENKI hogy mindenféléket mondok az 1D-ről mert nem szeretem!!!

ha mások kedvencére mondtok csúnyákat mert ezt meg azt hallotátok róla az nem fer,ugyanis ha a ti kedvenceteket cikiznétek az már halálosbűn lenne!!!(ez azoknak szól akik mindkettöröl csúnyán beszéltek!!)

2014. dec. 30. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!