Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Létezhet hogy van két személy...

Létezhet hogy van két személy akik szinte hasonmásai egymásnak, de mégsem rokonok?

Figyelt kérdés

Barátaim mutattak egy baromkodós chatroulettes videót amiben az egyik "áldozatra" azt hitték én vagyok.

Mikor én is láttam majdnem elhittem volna hogy tényleg én vagyok ha nem vettem volna észre hogy nekem nincs olyan pólóm. Még apám is elbizonytalanodott először. :D

Ráadásul az illető magyar volt, mert a chatroulette kiirja az országot alapjáraton.


Mennyi esélye lehet ennek?

Az is tök szuper lenne ha fel tudnám venni vele a kapcsolatot hogy lássuk tényleg hasonlítunk-e, nem csak a felvétel volt megtévesztő.



2014. júl. 17. 00:33
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen, van ilyen. [link]
2014. júl. 17. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon jó kérdést tettél fel és az 1. kommentnek köszönöm a linket. Én is tapasztalom ezt a jelenséget: a főnököm a tesómra, az egyik munkatársam az egyik neves toxikológusra+egy másik munkatársamra hasonlít.

Az, hogy valamiféle rokoni kapcsolat lenne köztük, kizárt; talán csak a természet egy furcsa, de jó és érdekes játéka ez a jelenség.

Tény, hogy felvételeken nagy a torzítás veszélye, de ha a valóságban tapasztal ilyet az ember, akkor az kissé hátborzongató tud lenni. Ugyanakkor a különbségek is észrevehetőek valóságban a nagy hasonlóság mellett.

Kívánom, hogy találkozz a való életben az általad leírt személlyel.

2014. júl. 17. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Igen, van ilyen. Tavaly én is megláttam magamat egy könyvben, pedig az egy hon- es népismeret kony volt.
2016. márc. 8. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
én is gondolkoztam keresek hasonmást. a tiktotkon láttam balerina csajt, és az arca úgy megfogott, hogy kiváncsi lennék rá van e magyarban hozzá hasonló, mivel a csaj ausztriai, persze angolul tud, de nekem az arc hasonlóság/hasonmás a lényeg, ha valakit esetleg érdekel az arc elküldhetem.
2022. ápr. 23. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!