Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Debreceni 16 éves diákként...

Debreceni 16 éves diákként hogy. Tudnék. Dolgozni?

Figyelt kérdés
Augusztusban leszek 17,szeretnék dolgozni mert nincs pénzem,de ilyen ahol állandóan állni.kell nem jó mert nagyon fáj a hátam egy idő.után. Szeretnék valami.munkát ami nem túl fáradságos,debrecenben.van és 16 évesen is lehet dolgozni.

2014. júl. 17. 11:32
 1/2 anonim válasza:

Szia, én is Debreceni vagyok, és sajnos el kell hogy szomorítsalak, hogy nem fogsz még 17 évesen munkát találni. A munkáltató csak 18 éves vagy a felettit dolgoztathat. Ha ők is felvesznek egy fiatalabb diákot, akkor annak nagyobb következménye is lehetne. Amíg be nem töltöd a 18-at, addig esélytelen. Vannak, akiknek sikerül fiatalabban bekerülni valahova, de ha netán ellenőrzés lenne annál a cégnél, ahol van, nagy baj lenne...(és elég sokszor szokott nyáron ellenőrzés lenni)

Illetve ha egy kis állás miatt fáj a hátad, nem ajánlom hogy dolgozz, vagy ha mégis szeretnél majd a későbbiekben, a nyafogásod hagyd otthon, mert nem kifogás egy munkahelyen sem az, hogy neked most fáj e a hátad vagy sem. Erősödj meg, ennyi. :) *nem sértés, ne sértődj meg*

2014. júl. 17. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
15. betöltött életévtől már lehetne munkát vállalni de a gyakorlat azt mutatja hogy a legtöbbhöz 18+ embereket várnak. Amúgy meg ha dolgozni akarsz, akkor annak kell örülni ha BÁRMILYEN munkát sikerült felhajtani. Ha esetleg egészségügyi oka van, a hátad miatt, akkor nem kell erőltetni a diákmunkát, mert nagyon nem kívánságműsor, és ezt nem rosszindulatból mondom.
2014. júl. 17. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!