Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tudnátok mondani hobbikat...

Tudnátok mondani hobbikat vagy dolgokat egy bakancslistához?

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok. Szeretnék egy bakancslistát. Tudom, hogy a bakancslista az én ötleteimből kellene, hogy álljon, de én szívesen meghallgatom a ti ötleteiteket is. Köszönöm.

2014. júl. 17. 22:06
 1/2 anonim válasza:
Bungee jumping(az enyemben 100% h szerepelne :D ,de izlesek es pofonok ;)),mondjuk ejtőernyős ugrás,vagy kiugrani egy repülőből egy ejtőernyővel ,meg minden ilyen izgalmas es adrenalinnal teli dolog,extremsportok nagyjabol :D aztan mondjuk amire mindig is vagytal,almaid valora valtasa...most igy hirtelen csak ennyi jutott eszembe,de egyebkent annyi mindenrol eldontottem mar h ez majd "bakancslistas tevekenyseg lesz " szoval ha addig elek is megcsinalom :D ,mert most peldaul nem engedik a szuleim h bungee jumpingoljak,pedig nagyon szeretnek (14/L) ugyh elhataroztam h ha nagykoru leszek kiprobalom :D
2014. júl. 17. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
megnézni a saját fejét megevő embert.
2014. júl. 18. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!