Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A befeketedett ezüstöt hogy...

A befeketedett ezüstöt hogy lehet kitisztítani? Tudnátok tippeket adni?

Figyelt kérdés
A testvérem azt mondja, hogy ecettel vagy valami ilyesmivel lehetne, én meg olyasmit hallottam, hogy sós vízben kell áztatni.

2014. júl. 18. 12:07
 1/5 anonim válasza:
Nekem ezüsttisztítókendőm van, pár száz forintért vettem! Hihetetlen hogy mennyi koszt leszed! A szódabikarbónát mondják még hogy jó, de én azt még nem próbáltam....Szerintem a sós víz hatástalan, főleg ha arra gondolok hogy néztek ki a gyűrűim a horváthországi nyaralásunk idején....
2014. júl. 18. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
A szódabikarbónát állítólag fogkrémmel kell összekeverni is egy régi fogkefével sika-mika a kívánt hatás eléréséig.... :)
2014. júl. 18. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Lehet kapni külön folyadékot erre, aminek az a neve, hogy ezüst tisztító folyadék, bár kicsit drága, de hatásos.

Amúgy házilag is megtudod tisztítani:

Egy üvegtálat kibélelsz alufóliával majd arra ráteszed az ezüst tárgyad, szórj rá kb 2- 3 evőkanál szódabikarbónát 1 teáskanál sót. Öntsd le forró vízzel, úgy hogy el is lepje a tárgyad, és ha megtisztult akkor vedd ki, öblítsd le.

2014. júl. 22. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Az utolsót kipróbáltam, csodás lett a fülbevalóm! Nagyon köszönöm a tippeket!
2014. júl. 24. 10:36
 5/5 anonim ***** válasza:
nekem eddig a fogkrém vált be a legjobban!!
2014. júl. 24. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!